Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ НА ОСНОВІ ШТАМПУВАННЯ У МАТРИЦЯХ З БАГАТОСЕКЦІЙНИМИ ОБЕРТОВИМИ ДИСКАМИ

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ НА ОСНОВІ ШТАМПУВАННЯ У МАТРИЦЯХ З БАГАТОСЕКЦІЙНИМИ ОБЕРТОВИМИ ДИСКАМИ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ НА ОСНОВІ ШТАМПУВАННЯ У МАТРИЦЯХ З БАГАТОСЕКЦІЙНИМИ ОБЕРТОВИМИ ДИСКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,98 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Донбаська державна машинобудівна академія
Коробко Тамара Борисівна
УДК.621.98.044
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ НА ОСНОВІ ШТАМПУВАННЯ У МАТРИЦЯХ З БАГАТОСЕКЦІЙНИМИ
ОБЕРТОВИМИ ДИСКАМИ
Спеціальність 05.03.05 – Процеси і машини обробки тиском
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Краматорськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донбаському державному технічному університеті (ДонДТУ) Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ).
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Майоров Геннадій Іванович, Донбаський державний технічний університет, доцент кафедри обробки металів тиском і металознавства.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Тараненко Михайло Євгенович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “ХАІ” (м. Харків), професор кафедри технології виробництва літальних апаратів;
кандидат технічних наук, доцент
Пиц Ярослав Євгенович, Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ), доцент кафедри машин і технології обробки металів тиском.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет імені В. Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), кафедра обробки металів тиском і зварювання.
Захист відбудеться “ 26 “ червня 2007 р. в 1300 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.105.01 по захисту дисертацій в Донбаській державній машинобудівній академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадінова 72, корпус 1, ауд.1319).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної машинобудівної академії за адресою: 84313, м. Краматорськ, вул. Шкадінова 72, корпус 1.
Автореферат розісланий “ 25” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 12.105.01, к.т.н., доцент Ю.К. Доброносов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах розвитку економіки України основним завданням промисловості є отримання конкурентноздатної продукції. Рішенню цього питання сприяє розробка високоефективних ресурсозберігаючих технологій. У машинобудівній, гірничій, металургійній і інших галузях промисловості України застосовуються різного типу порожнисті вироби, одержані витягуванням. До них відносяться всілякі циліндри, наконечники на силовий кабель, кабельні сполучні мідні і алюмінієві гільзи різної довжини, а також вісесиметричні гофровані профілі, які неможливо одержати одноперехідним витягуванням. При витягуванні вісесиметричних циліндричних деталей за звичайною технологією відносна висота виробів за перехід складає Н/d = (0,7...0,8), (де H – висота виробу, d – діаметр виробу по середній лінії). Удосконалення процесів витягування направлене на скорочення кількості переходів, забезпечення геометричної точності і збільшення продуктивності. Проектування технологічних процесів отримання деталей з рівною товщиною стінки показало, що при використанні звичайної технології неможливо одержувати вироби з Н/d 1 за перехід, а, отже, необхідно застосовувати декілька переходів, що підвищує енерговитрати і знижує продуктивність. Це збільшує терміни підготовки і впровадження у виробництво виробів, оскільки при розрахунку технологічних процесів штампування у ряді випадків виникає необхідність експериментального доопрацювання технології. Тому розробка нових технологій витягування вісесиметричних виробів є актуальним завданням, що має науковий і практичний інтерес.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає науковому напрямку “Новітні технології і ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості і агропромисловому комплексі” і планам держбюджетних науково-дослідних робіт (НДР) ДонДТУ.
Робота виконана в рамках держбюджетної науково-дослідної роботи № 132/ГБ кафедри “Обробка металів тиском і металознавство” ДонДТУ “Розвиток ресурсозберігаючих технологій обробки металів тиском” (№ держ. реєстрації ДР 0103U002538).
Мета і завдання досліджень. Метою дисертаційної роботи є підвищення ефективності процесів витягування порожнистих виробів підвищеного діапазону відносних висот на основі розвитку методик розрахунку і проектування технологічних процесів штампування у матрицях з багатосекційними обертовими дисками.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ НА ОСНОВІ ШТАМПУВАННЯ У МАТРИЦЯХ З БАГАТОСЕКЦІЙНИМИ ОБЕРТОВИМИ ДИСКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок