Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПЛЕКСНЕ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ В УМОВАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРАВИЛ GMP НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

КОМПЛЕКСНЕ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ В УМОВАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРАВИЛ GMP НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

Назва:
КОМПЛЕКСНЕ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ В УМОВАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРАВИЛ GMP НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,54 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ
ОСВІТИ ім. П.Л. ШУПИКА
ЗАГОРІЙ Володимир Антонович
УДК 615.012/.014:661.12:658.2:615.45 (083.774).002.2
КОМПЛЕКСНЕ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ
ВИРОБНИЦТВОМ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ В УМОВАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРАВИЛ GMP НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ
15.00.01 – технологія ліків та організація фармацевтичної справи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора фармацевтичних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, Міністерство охорони здоров'я України.
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
Волох Дмитро Степанович,
Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця, завідувач кафедри фармації
доктор фармацевтичних наук, професор
Толочко Валентин Михайлович,
Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національної фармацевтичної академії України, завідувач кафедри управління та економіки фармації
доктор фармацевтичних наук, доцент
Гладишев Віталій Валентинович,
Запорізький державний медичний університет, доцент кафедри технології ліків
Провідна установа: Державний науковий центр лікарських засобів, лабораторія оптимізації біофармацевтичних властивостей, Міністерство охорони здоров'я і Національна академія наук України, м.Харків.
Захист відбудеться “15” березня 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.04 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика за адресою: 04112, м.Київ, вул.Дорогожицька, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика (04112, м.Київ, вул.Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “14” лютого 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пилипчук Л.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Лікарські засоби, як специфічна продукція, мають надзвичайно важливе значення у вирішенні соціальних проблем населення України. Кожна країна, яка випускає і постачає фармацевтичну продукцію, має свої досить жорсткі вимоги щодо організації і управління виробництвом та контролю якості ліків. Отже управління підприємством фармацевтичної індустрії є специфічним, особливо на фоні загальних політичних і економічних змін в Україні. Ринкова стихія, конкуренція, європейські вимоги GМР до виробництва ліків, зовнішньо-економічна діяльність в державі, створили відповідні проблеми в управлінні підприємством на сучасному етапі просування ліків на вітчизняному та зарубіжному фармацевтичному ринку.
Комплексне програмно-цільове управління виробництвом лікарських засобів, наукове обґрунтування особливостей та специфіки управління фармацевтичним підприємством в умовах ринку полягають у гармонізації комплексного рішення виробничих, санітарно-гігієнічних та кадрових проблем згідно з вимогами GМР: технології “чистих приміщень”, виробництва, обладнання, персоналу, його професійної кваліфікації та стану здоров'я в умовах шкідливого виробництва та ін.
Такі проблеми набувають особливу актуальність, у зв'язку з проголошенням України про поетапне входження до Європейського Союзу та переходу фармацевтичної промисловості до 2002 року до вимог GМР. Однак, вирішення назрілих проблем виробництва ліків стикається з певними труднощами, а саме: відсутність наукового досвіду, одночасне вирішення багатьох різних за напрямком, але взаємопов'язаних проблем. Таким чином, накопичені проблеми, враховуючи їх взаємозв'язок, слід вирішувати комплексно. Отже, комплексне програмно-цільове управління виробництвом ліків, модернізація технологічного процесу і реконструкція промислових приміщень, відповідна кваліфікація персоналу в умовах впровадження правил GМР на фармацевтичному підприємстві, є завданням надзвичайно актуальним для України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планом науково-дослідних робіт Київської медичної академії післядипломної освіти ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: КОМПЛЕКСНЕ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ В УМОВАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРАВИЛ GMP НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок