Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ УПРАВЛІНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ УПРАВЛІНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

Назва:
КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ УПРАВЛІНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,56 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГРОШЕЛЕВА ОЛЕНА ГЕННАДІЇВНА
УДК 658.51:331.108.43.008.2
КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ УПРАВЛІНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ)
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Усатенко Олександр Васильович,
Національний гірничий університет
Міністерства освіти і науки України
(м. Дніпропетровськ),
доцент кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Булєєв Іван Петрович,
Інститут економіки промисловості
Національної академії наук України (м. Донецьк),
заступник директора з наукової роботи;
кандидат економічних наук, доцент
Семенча Ілона Євгенівна,
Дніпропетровський національний університет
Міністерства освіти і науки України,
докторант кафедри банківської справи.
Захист відбудеться “29“ лютого 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.01 в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, просп. К.Маркса, 19, ауд. 10/409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, просп. К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий “25“ січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Дереза В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стримуючим фактором на шляху позитивної трансформації у ринковій економіці є орієнтація на застарілі методи управління. Звичні фактори перемоги у конкурентній боротьбі недостатні, окрім них, на сьогоднішній день важливого значення набуває вплив персоналу, без злагодженої роботи якого ефективність використання інших ресурсів різко знижується. Координація роботи підприємства – це безпосередній обов'язок менеджерів вищої та середньої ланок управління. Специфіка та сутність функцій, а також ступінь їхнього впливу на життєздатність всього підприємства підкреслюють значення управлінського персоналу та підвищують важливість вивчення питань, пов'язаних з його діяльністю.
Персонал – це ресурс, яким необхідно грамотно управляти, він вимагає об'єктивної зваженої оцінки. Значення інституту оцінки підтверджується увагою теоретиків та практиків менеджменту, що знайшло відображення в їх роботах. Серед тих, хто зробив найбільший внесок в розробку теорії оцінки, можна назвати такі видатні вітчизняні та закордонні імена: Амоша О.І., Багрова І.В., Богиня Д.П., Булєєв І.П., Гарєєв К.Г., Герцберг Ф., Данюк В.М., Довбня С.Б., Долішній М.І., Ігумнов Б.М., Кларк Д., Кейнс Д., МакГрегор Д., Маркс К., Маслоу А., Мейо Е., Оуен Р., Петенко І.В., Портер Л., Решетілова Т.Б., Саллі В.І., Семенча І.Є., Шевцова О.Й., Цимбалюк С.О. та ін.
Серед “маловивчених” залишаються питання, пов'язані із формуванням комплексного підходу, який дозволяє розглянути ринковий аспект механізму оцінки з точки зору здатності управлінської команди приймати конкурентоспроможні управлінські рішення, які дозволяють підприємству ефективно використовувати наявні ресурси. Особливе значення зазначені питання мають для умов вугільної галузі, враховуючи її специфіку та стратегічне значення для економіки країни. Таким чином стан розробки оцінки управлінського персоналу, а також її вплив на інші не менш важливі проблеми, з якими стикається підприємство у процесі свого функціонування, вказують на теоретичне та практичне значення виділеної проблеми, а також обумовлює актуальність обраної теми дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана у відповідності з основними положеннями та тематикою науково-дослідних робіт факультету менеджменту Інституту економіки Національного гірничого університету; її елементи знайшли відображення в плановій держбюджетній науково-дослідній роботі кафедри менеджменту “Розробка і обґрунтування методів підвищення надійності інвестування розширеного відтворення гірничих підприємств” (номер держреєстрації 0105U000514, 2005-2006 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ УПРАВЛІНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок