Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ В УКРАЇНІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ В УКРАЇНІ / сторінка 2

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,50 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Києві.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційного дослідження є визначення сутнісних характеристик мережевої форми торговельного бізнесу, оцінка сучасного стану та пріоритетних напрямів організаційно-економічного розвитку торговельних мереж, обґрунтування теоретико-методологічних засад та інструментарію формат-менеджменту та менеджменту лояльності торговельних мереж.
Відповідно до мети дослідження вирішено такі завдання:
· визначено сутність торговельних мереж та розроблено їх типологію;
· досліджено параметри та етапи розвитку торговельних мереж;
· обґрунтовано критерії та показники оцінки розвитку торговельної мережі;
· досліджено сучасні тенденції розвитку торговельних мереж в світі та Україні;
· визначено пріоритетні напрями сучасного організаційно-економічного розвитку торговельних мереж в Україні;
· обґрунтовано теоретико-методологічні засади формат-менеджменту торговельних мереж;
· сформовано базові принципи менеджменту лояльності та надано економічне обґрунтування його практичного інструментарію.
Об’єктом дослідження є мережева форма організації торговельного бізнесу, функціонування та розвиток торговельної мережі.
Предметом дослідження є теоретичні, методичні та прикладні аспекти управління розвитком торговельної мережі.
Методи дослідження. В ході дослідження використано загальнонаукові та спеціальні методи. Для обґрунтування сучасних тенденцій розвитку торговельних мереж в світі та Україні застосовано методи вибіркових спостережень, групування, графічний, системного аналізу та синтезу, а також економіко-статистичні та факторно-аналітичні методи аналізу.
Теоретичну та методологічну основу дисертаційної роботи складають законодавчі акти України, монографії, наукові статті з даної проблематики вчених України та зарубіжжя. Інформаційною базою дослідження є дані фінансової та статистичної звітності, управлінського обліку торговельних мереж України, матеріали вибіркових досліджень.
Наукова новизна одержаних результатів. Основні теоретичні та практичні результати, що визначають наукову новизну дисертації, полягають у такому:
вперше:
- запропоновано систему експрес- та фундаментальної оцінки рівня розвитку торговельних мереж, що створює можливість проведення порівняльного аналізу досягнень різних торговельних мереж (зовнішнє оцінювання) та гармонізації розвитку за стратегічними напрямами (внутрішнє оцінювання);
- розроблено теоретичні засади та методичний інструментарій формат-менеджменту торговельної мережі, що дає змогу створювати конкурентні переваги та підвищувати ефективність торговельного бізнесу;
удосконалено:
- сутнісні характеристики та типологію торговельних мереж, для визначення особливостей їх функціонування;
- змістовну сутність основної мети формат-менеджменту, яка спрямована на забезпечення організаційно-економічного розвитку торговельної мережі шляхом збалансованого розвитку її форматів. На основі цього уточнено принципи формат-менеджменту торговельної мережі, сформульовано його основні завдання;
отримали подальший розвиток:
- теоретичні та методичні положення менеджменту лояльності, зокрема: основні цілі програми лояльності клієнтів торговельної мережі, типологія програм лояльності, організація комунікацій в індивідуальній та коаліційній програмах лояльності клієнтів, фінансово-економічна оцінка програми лояльності.
Практичне значення одержаних результатів полягає у тому, що рекомендації й пропозиції, наведені у дисертації, дають змогу удосконалити процес управління торговельною мережею, підвищити оперативність та ефективність його здійснення.
Для практичного використання запропоновано:
- модель побудови та впровадження нових форматів торговельного процесу, методику оцінки їх ефективності, що апробовано і впроваджено у торговельній мережі „Фуршет” – ДП „Продмережа” (довідка (№11/10 від 10.06.05 р.);
- структурно-логічну послідовність розробки програми лояльності клієнтів торговельної мережі, показники оцінки ефективності програми лояльності клієнтів на основі порівняльного підходу, фінансово-економічний механізм програми лояльності клієнтів, що апробовано та впроваджено у торговельній мережі „Сільпо” – ТОВ „Бюро маркетингу і консалтингу „Формула” (довідка №286/06 від 7.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок