Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ В УКРАЇНІ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ В УКРАЇНІ / сторінка 7

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,50 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Однак у сучасних умовах, коли з кожним днем зростає конкуренція, цього замало для забезпечення динамічного розвитку торговельного бізнесу.
У третьому розділі „Напрямки удосконалення організаційно-економічного розвитку торговельних мереж” надано пропозиції щодо використання таких перспективних напрямів розвитку торговельного бізнесу, як формат-менеджмент та менеджмент лояльності клієнтів торговельних мереж.
Визначено, що формат-менеджмент – це управлінський підхід, який за допомогою спеціальних маркетингових, фінансово-економічних та організаційних інструментів дозволяє торговельній мережі повною мірою використовувати потенціал існуючих форматів, своєчасно розробляти та впроваджувати нові бізнес-формати.
Метою впровадження формат-менеджменту є забезпечення організаційно-економічного розвитку торговельної мережі шляхом збалансованого розвитку форматів торговельної діяльності. Під поняттям „формат” розуміється сукупність характеристик торговельної діяльності, таких, як: асортимент товарів, розмір торговельної площі, форми та методи торговельного обслуговування покупців тощо, стале співвідношення яких і утворює певну модель організації торговельного бізнесу.
Реалізація формат-менеджменту у торговельних мережах повинна базуватися на принципах, адекватних умовам та особливостям їх функціонування, що дозволяє досягати високої ефективності при використанні даного управлінського підходу: конкурентноспроможність економічної моделі формату; орієнтація на клієнта; врахування світових тенденцій; гнучкість формат-менеджменту; альтернативність підходів при розробці формат-менеджменту.
Практична реалізація формат-менеджменту передбачає: розроблення та впровадження нового формату, моніторинг функціонування формату, розвиток формату.
Проект розроблення та впровадження нового формату торговельної мережі представлено у вигляді послідовної реалізації таких етапів (рис. 1).
Розвиток формату передбачає створення умов для максимально повного використання потенціалу бізнес-моделі торговельної мережі за рахунок коригування її параметрів або засобів її поширення. Інструментарієм розвитку формату торговельної мережі є: модель розширення ринку; модель розвитку формату із залученням третьої сторони; модель адаптації формату.
 
 
 
Рис. 1. Етапи розробки та впровадження нового формату
Рис. 1. Етапи розроблення та впровадження нового формату
Доведено, що ефективний розвиток торговельної мережі на сучасному етапі потребує впровадження менеджменту лояльності. Він визначається автором як сукупність організаційно-економічних методів, принципів та інструментів, спрямованих на гармонізацію відносин з клієнтами торговельної мережі. Одним з найважливіших інструментів менеджменту лояльності є програма лояльності. Впровадження програми лояльності клієнтів на роздрібних торговельних підприємствах передбачає побудову спеціальної оргструктури, налагодження внутрішніх та зовнішніх зв’язків, формування системи оцінних показників, що дасть змогу гармонізувати відносини з клієнтами. У найбільш загальному вигляді складові програми лояльності клієнтів можна представити таким чином (рис. 2):
1. Цілі програми лояльності клієнтів на відповідному етапі розвитку | 2. Тип та зміст програми лояльності клієнтів | 3. Організаційне забезпечення програми лояльності клієнтів
4. Інформаційні технології програми лояльності клієнтів | Програма лояльності клієнтів торговельної мережі | 5. Схема взаємозв’язків центру управління програми лояльності клієнтів з іншими центрами управління
6. Форми комунікації з клієнтом у рамках програми лояльності | 7. Фінансово-економічне обґрунтування програми лояльності клієнтів | 8. Оцінка ефективності програми лояльності клієнтів
Рис. 2. Основні елементи програми лояльності клієнтів торговельної мережі
Узагальнення спеціальних розробок, а також власного бачення дало змогу визначити такі типи програм лояльності клієнтів торговельної мережі: залежно від принципу стимулювання покупця (дисконтна, бонусна та дисконтно-бонусна), за участю торговельної мережі у програмі лояльності (індивідуальна або коаліційна), від терміну дії (постійна або тимчасова).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок