Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОЦЕСИ РОЗВИТКУ ДЕФОРМАЦІЙ В ПІДВАЛИНАХ ФУНДАМЕНТІВ, СПОСОБИ ЇХ ОБМЕЖЕННЯ І МЕТОДИ ОЦІНКИ

ПРОЦЕСИ РОЗВИТКУ ДЕФОРМАЦІЙ В ПІДВАЛИНАХ ФУНДАМЕНТІВ, СПОСОБИ ЇХ ОБМЕЖЕННЯ І МЕТОДИ ОЦІНКИ

Назва:
ПРОЦЕСИ РОЗВИТКУ ДЕФОРМАЦІЙ В ПІДВАЛИНАХ ФУНДАМЕНТІВ, СПОСОБИ ЇХ ОБМЕЖЕННЯ І МЕТОДИ ОЦІНКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,42 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТУГАЄНКО Юрій Федорович

УДК 624.13; 624.15
ПРОЦЕСИ РОЗВИТКУ ДЕФОРМАЦІЙ В ПІДВАЛИНАХ ФУНДАМЕНТІВ,
СПОСОБИ ЇХ ОБМЕЖЕННЯ І МЕТОДИ ОЦІНКИ
Спеціальність 05.23.02 - Підвалини та фундаменти
Автореферат
Дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
ОДЕСА – 2005
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури (ОДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
? Доктор технічних наук, професор Черний Гелій Іванович, Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, головний науковий спеціаліст, м. Київ.
? Доктор технічних наук, професор Зоценко Микола Леонідович, Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, завідувач кафедри видобування нафти і газу та геотехніки.
? Доктор технічних наук, професор Шаповал Володимир Григорович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри основ і фундаментів, м. Дніпропетровськ.
Провідна установа ? Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри основ і фундаментів.
Захист відбудеться „_15_” _ червня________2005 р. о _14____годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного морського університету за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34.
Автореферат розісланий „..6.......” .......травня........................2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доц. Єфремова Н.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У діючих нормах деформації в основах фундаментів будинків і споруд визначаються без урахування фактичних параметрів деформативных властивостей ґрунтів. Умовна глибина стисливої товщі знаходиться по співвідношенню напруг від додаткового навантаження і власної ваги ґрунту. Модуль деформації - за результатами осідання фундаменту, отриманими при випробуваннях штампами без вимірів фактичних параметрів зони деформації. У результаті, одержані в експериментах, розміри зони деформації й осідання фундаментів відрізняються від розрахункових. При розробці нових конструкцій фундаментів і способів зниження стисливості ґрунтів не завжди враховуються фактичні параметри зони деформації.
Актуальність полягає: а) в експериментальному обґрунтуванні методів визначення параметрів деформування ґрунтів, підвищенні вірогідності оцінки деформацій основ, що дозволяють реально оцінити спільну роботу основи і фундаментів; б) у розробці нових конструкцій фундаментів і способів зниження стисливості ґрунтів у межах фактичної глибини зони деформації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами. Робота виконувалася по багаторічній проблемі кафедри основ і фундаментів ОГАСА (1972 - 89 рр.): "Експериментальні дослідження деформацій в основах фундаментів і пальових фундаментів. Розробка і упровадження фундаментів нових економічних конструкцій", включеної у перелік важливіших НДР Міністерства вищої освіти УРСР. За результатами виконаних досліджень представлено 22 науково - технічних звіта, у тому числі 20 під науковим керівництвом автора. Їхній перелік, номери державної реєстрації й інвентарні номери інформаційного центра приведені в додатку А дисертації.
Мети і задачі досліджень. Основна мета - розробка методів визначення параметрів деформативних властивостей ґрунтів і використання їх для оцінки осідань фундаментів. Експериментальне обґрунтування нових конструкцій фундаментів, способів посилення основ і методів прогнозу деформацій у підвалинах фундаментів. При виконанні роботи вирішувалися наступні задачі:
розробка і застосування нових методів вимірів деформацій в основах дослідних фундаментів і фундаментів будинків і споруд;
виявлення параметрів, які впливають на розвиток деформацій в основах фундаментів і розробка методів їхнього одержання в польових умовах;
розробка, експериментальне обґрунтування і дослідна перевірка на споруджуваних об'єктах нових методів улаштування основ і фундаментів;
дослідження тривалості процесів наростання деформацій в основах фундаментів будинків і споруд;
розробка методів прогнозу деформацій підвалин фундаментів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: ПРОЦЕСИ РОЗВИТКУ ДЕФОРМАЦІЙ В ПІДВАЛИНАХ ФУНДАМЕНТІВ, СПОСОБИ ЇХ ОБМЕЖЕННЯ І МЕТОДИ ОЦІНКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок