Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інвестиційне забезпечення розвитку будівельного комплексу регіону

Інвестиційне забезпечення розвитку будівельного комплексу регіону

Назва:
Інвестиційне забезпечення розвитку будівельного комплексу регіону
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,46 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Сидорченко Тетяна Федорівна
УДК 338.45:69:330.322:332.122
Інвестиційне забезпечення розвитку будівельного комплексу регіону
Спеціальність: 08.10.01 – розміщення продуктивних сил і регіональна економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті регіональних досліджень Національної академії наук України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Оксанич Олександр Емануїлович,
Інститут регіональних досліджень НАН України,
провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кухленко Олег Васильович,
Рада по вивченню продуктивних сил України
НАН України, завідувач відділу
кандидат технічних наук, доцент
Яворський Володимир Григорович,
президент (Консорціум “Транс-Магістраль”)
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства, кафедра економіки та управління інвестиціями, Міністерство освіти і науки України
Захист дисертації відбудеться 25 лютого 2005 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.154.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий 25 січня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук В.І. Жовтанецький
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Однією з умов здійснення ефективної інвестиційної діяльності є капітальне будівництво, у якому – функціональна система матеріаль-ного виробництва, реальні інвестиції перетворюються в основні фонди у вигляді готових до експлуатації об'єктів і споруд. У сукупності з машинобудуванням капітальне будівництво складає матеріальну основу інвестиційно-виробничої діяльності та забезпечує формування й розвиток виробничого потенціалу матеріальної сфери, його інфраструктури. Внаслідок функціонування будівельного комплексу реалізується інвестиційна політика держави, визна-чаються народногосподарські пропорції, масштаби й темпи розвитку окремих галузей, науково-технічного прогресу й ефективність інвестицій в усіх галузях економіки.
Про це наочно свідчать цифри, згідно яких 45% капітальних вкладень становлять будівельно-монтажні роботи та інші капітальні роботи і витрати, виконувані будівельними організаціями (до інших капітальних робіт і витрат тут віднесена вартість проектно-дослідницьких робіт, проектних і ін.). І майже половина капітальних вкладень, направляється на придбання устаткування.
Завдання активізації надходжень інвестицій актуальні як в Україні, так і в усьому світі. Питанням виявлення і ефективного залучення інвестиційних ресурсів присвячені роботи закордонних і вітчизняних вчених таких, як О. Амоша, П. Бєлєнький, Є. Бойко, В. Бородюк, Б. Буркинський, В. Геєць, А. Даниленко, Б. Данилишин, М. Долішній, К. Еклунд, О. Кухленко, Б. Литвин, А. Пересада, С. Пирожков, С. Писаренко, М. Портер, В. Яворський та інші.
Разом з тим, проблема підвищення ефективності інвестиційної діяльності в регіоні є актуальною і вимагає глибоких теоретичних досліджень.
Недостатнє вивчення цих питань та їх важливість для забезпечення ефективного розвитку регіональної економіки зумовили вибір теми дисертаційної роботи та окреслили основні напрямки наукових досліджень.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов’язана з планами науково-дослідних робіт Інституту регіональних досліджень НАН України. Матеріали дисертації використовувались при виконанні бюджетних тем “Інфраструктура прикордонного регіону в умовах ринкової трансформації економіки” (номер державної реєстрації 0197U017643) та “Організаційно-економічні механізми розвитку ринкової інфраструктури і створення конкурентного середовища” (номер державної реєстрації 0100U002774).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Інвестиційне забезпечення розвитку будівельного комплексу регіону

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок