Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
41,95 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Карамишев Дмитро Васильович
УДК 35.071.2:35.073.5
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
У СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
25.00.02 – механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора наук з державного управління
Донецьк – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, м. Харків.
Науковий консультант – доктор фармацевтичних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України Немченко Алла Семенівна, Національний фармацевтичний університет, завідувач кафедри організації та економіки фармації, м. Харків.
Офіційні опоненти:
доктор наук з державного управління, професор, заслужений діяч науки і техніки України Корецький Микола Христофорович, Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, завідувач відділу інвестиційної політики і розвитку місцевого самоврядування, м. Київ;
Член-кор. АМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Біловол Олександр Миколайович, Міністерство охорони здоров’я України, перший заступник Міністра, м. Київ;
доктор наук з державного управління, професор Черниш Олена Іванівна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, професор кафедри менеджменту у невиробничій сфері, м. Донецьк.
Захист відбудеться 18 вересня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, пр. Б. Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінцев, 163 а.
Автореферат розісланий 17 серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЇ
Актуальність теми. Проголосивши курс на входження до європейської спільноти, Україна прагне подолати існуючі розбіжності в соціальній сфері та економіці порівняно з країнами Європейського Союзу, підтримати гідний рівень життя та соціального захисту своїх громадян.
Важливим напрямом соціальної політики будь-якої цивілізованої держави є охорона здоров’я населення. Тривала системна соціальна криза в Україні зумовлює необхідність здійснення нової державної політики у сфері охорони здоров’я. Мова йде перш за все про запровадження дієвої моделі функціонування системи охорони здоров’я шляхом просування інноваційних процесів у відповідній системі.
Соціальна складова європейського вибору України повинна передбачати формування власної моделі розвитку системи охорони здоров’я, заснованої на рівних можливостях громадян і верховенстві права, застосуванні ефективних механізмів державного регулювання процесів, притаманних трансформаційному суспільству, задля задоволення потреб громадян у доступній та якісній медицині, охороні здоров’я, яка ґрунтується на принципах суспільної солідарності та соціальної справедливості.
В основу нової сучасної соціальної парадигми має бути покладено розуміння того, що охорона здоров’я – не збиткова, а пріоритетна та найбільш перспективна сфера. У зв’язку з цим, виникає потреба перетворити її із соціально-витратної на соціально-інвестиційну. Інвестиції в людину, в її потенціал набувають стратегічного значення, адже соціальний капітал є фундаментом економічного й політичного розвитку держави. Такий соціально-інвестиційний комплекс – ознака сучасного динамічного суспільства.
Сьогодні, говорячи про якісні зміни в суспільстві, неможливо реалізувати стратегічне управління системою охорони здоров’я без розуміння чіткої концепції інноваційних перетворень. Регулювання системних інноваційних перетворень означає, перш за все, стратегічне планування розвитку системи охорони здоров’я, а також контроль з боку громадськості за реалізацією державної політики у даній сфері та дотриманням норм чинного законодавства з питань охорони здоров’я тими, від кого залежить майбутнє системи як соціально-спрямованої галузі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок