Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ І КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ПРИ ВИКОНАННІ МОНТАЖНО-ДЕМОНТАЖНИХ ПРОЦЕСІВ (на прикладі реконструкції покриттів цехів металургійних заводів)

ФОРМУВАННЯ І КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ПРИ ВИКОНАННІ МОНТАЖНО-ДЕМОНТАЖНИХ ПРОЦЕСІВ (на прикладі реконструкції покриттів цехів металургійних заводів)

Назва:
ФОРМУВАННЯ І КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ПРИ ВИКОНАННІ МОНТАЖНО-ДЕМОНТАЖНИХ ПРОЦЕСІВ (на прикладі реконструкції покриттів цехів металургійних заводів)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,39 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ГРЕЧИШКІНА Олена Валеріївна
УДК 699.059.7.001.2
ФОРМУВАННЯ І КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ
ПРИ ВИКОНАННІ МОНТАЖНО-ДЕМОНТАЖНИХ ПРОЦЕСІВ
(на прикладі реконструкції покриттів цехів металургійних заводів)
Спеціальність: 05.23.08 – Технологія промислового та цивільного будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології будівельного виробництва в Київському
національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Осипов Олександр Федорович,
Київський національний університет
будівництва і архітектури,
кафедра технології будівельного виробництва.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Лівінський Олександр Михайлович,
Українська академія наук національного прогресу, віце-президент;
кандидат технічних наук, доцент Тонкачєєв Генадій Миколайович,
Донбаська державна академія будівництва і архітектури,
кафедра технології, організації і охорони праці в будівництві.
Провідна установа:
Науково-дослідний інститут будівельного виробництва Держбуду України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 21 ” березня 2002р. о 13:00 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д26.056.03 у Київському національному
університеті будівництва і архітектури за адресою : 03037, м. Київ,
Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного
університету будівництва і архітектури за адресою : 03037, м. Київ,
Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “_08_”____02______2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 26.056.03, к.т.н., доцент Шебек М.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Характерною рисою будівельної галузі України є її орієнтація на комплексну реконструкцію і технічне переозброєння об'єктів промислового і цивільного призначення. До числа промислових підприємств, що вимагають термінової реконструкції, поліпшення їхнього функціонування та експлуатаційних якостей, належать металургійні заводи. Реконструкція діючих цехів металургійних заводів характеризується надзвичайно складними і різноманітними будівельно-технологічними параметрами й умовами виробництва будівельно-монтажних робіт, що істотно погіршують основні техніко-економічні показники будівельного виробництва.
Одними з найбільш трудомістких в умовах реконструкції будівель і споруджень металургійного комплексу є монтажно-демонтажні процеси, здійснювані при заміні покриттів одноповерхових будівель. Трудомісткість розглянутих робіт може досягати 50 –55 % від загальної трудомісткості реконструкції виробничих цехів металургійних заводів. Монтаж-демонтаж конструкцій покриттів входить у безупинний технологічний ланцюг будівельного виробництва, будучи провідним процесом при комплексній реконструкції виробничих цехів чорної металургії.
Тому особливу актуальність здобувають питання розробки і впровадження сучасних високопродуктивних технологій, заснованих на застосуванні ефективних комплектів машин і технологічного оснащення, що забезпечують комплексну механізацію трудомістких процесів монтажу й демонтажу будівельних конструкцій у складних умовах реконструкції металургійних заводів.
Аналіз і узагальнення практичного досвіду, а також наукових теорій і робіт в області технології монтажних процесів, у тому числі й монтажно-демонтажних процесів, виконуваних при реконструкції покриттів підприємств чорної металургії, дозволили зробити висновок, що, незважаючи на широке коло виконаних досліджень, недостатньо вивчені і вимагають подальшого розгляду питання оцінки умов виконання монтажно-демонтажних процесів при реконструкції промислових об'єктів, установлення раціональних методів монтажу і демонтажу будівельних конструкцій при реконструкції покриттів металургійних заводів, а також розробки оціночних показників і основних положень методики, що дозволяють виконати формування і вибір технологічних рішень, основні параметри яких найбільше повно узгоджені і відповідають сформованим будівельно-технологічним характеристикам будівель, що реконструюються, і виробничим умовам конкретної реконструкції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ І КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ПРИ ВИКОНАННІ МОНТАЖНО-ДЕМОНТАЖНИХ ПРОЦЕСІВ (на прикладі реконструкції покриттів цехів металургійних заводів)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок