Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ОПТИМАЛЬНИХ СИСТЕМ ПЕРЕДАВАННЯ СЕРЕДОВИЩАМИ З НЕНОРМОВАНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

РОЗРОБКА ОПТИМАЛЬНИХ СИСТЕМ ПЕРЕДАВАННЯ СЕРЕДОВИЩАМИ З НЕНОРМОВАНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

Назва:
РОЗРОБКА ОПТИМАЛЬНИХ СИСТЕМ ПЕРЕДАВАННЯ СЕРЕДОВИЩАМИ З НЕНОРМОВАНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,72 KB
Завантажень:
269
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Українська державна академія зв'язку
ім. О.С. Попова
Єфремов Валерій Павлович
УДК 621.392:621.395
РОЗРОБКА ОПТИМАЛЬНИХ СИСТЕМ
ПЕРЕДАВАННЯ СЕРЕДОВИЩАМИ
З НЕНОРМОВАНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ
 
Спеціальність 05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата
технічних наук
Одеса-2001
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Українській державній академії зв'язку ім. О.С. Попова, Державний комітет зв'язку та інформатизації України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, доцент
Балашов Віталій Олександрович,
Одеський науково-дослідний
інститут зв'язку, директор
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Поповський Володимир Володимирович,
Харківський державний
політехнічний університет, зав. кафедрою
кандидат технічних наук, доцент
Гуцалюк Анатолій Кіндратович,
Український науково-дослідний
інститут радіо і телебачення, заступник
директора по науковій праці
Провідна установа: Український науково-дослідний
інститут зв'язку, Державний комітет
зв'язку та інформатизації України, м. Київ
Захист відбудеться “_03_” __жовтня______ 2001 р. о _10 год. _00_хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.816.02 в Українській державній академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Української державної академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
Автореферат розісланий “_27_” серпня____ 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д41.816.02, д.т.н., професор Н.О. Князєва


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Перспективи прогресу в Україні зв'язані з найшвидшим повномасштабним входженням її у світовий економічний і інформаційний простір, однією з обов'язкових умов якого є наявність розвиненої мережі зв'язку, що надає абонентам широкий набір сучасних послуг. Незважаючи на спад виробництва, рівень економіки і соціальних відносин в Україні досить високий і сучасний рівень телекомунікаційних послуг явно недостатній. Потреби суспільства стимулювали прискорене впровадження мобільних і транкінгових радіозасобів, супутникових систем зв'язку, сучасних інформаційних мережних технологій. Це лише перші і необхідні кроки по шляху, кінцевою метою якого є побудова сучасної транспортної мережі зв'язку і мережі абонентського доступу, що задовольняють сучасним технічним і експлуатаційним вимогам, що надають весь спектр послуг зв'язку абонентам.
Широко розповсюджені на мережі зв'язку багатоканальні системи передавання (БСП) з частотним розділенням і розділенням у часі каналів (БСП ЧРК і БСП РЧК) проектувалися й оптимізувались під лінії зв'язку (середовища передавання), що мають стабільні в часі лінійні частотні характеристики й адитивні, як правило, з нормальним законом розподілу, шуми. Однак, ряд каналів і серед них, у першу чергу, радіоканали мають нестабільні частотні характеристики, швидкість зміни яких не дозволяє ефективно відслідковувати їх за допомогою коректорів. Характерною рисою радіоканалів, а також неекранованих абонентських ліній зв'язку, є наявність могутніх зосереджених за спектрами і імпульсних перешкод. У зарубіжній літературі з метою підкреслення специфічних характеристик таких каналів, обумовлених властивостями середовищ передачі сигналів, застосовується термін “недосконала“ (imperfect) середовище передачі. На цей час у світовій практиці остаточно сформувалася точка зору, що оптимальними системами передавання цифрової інформації (СПЦІ) по “недосконалих“ середовищах є системи передавання (СП), що використовують системи ортогональних сигналів-переносників, одночасно і незалежно модулюємих переданими інформаційними сигналами. Ці системи мають специфічні технічні характеристики і алгоритми обробки сигналів і у вітчизняній технічній літературі одержали назву БСП із розділенням сигналів (каналів) за формою (РФ) – БСП РФ. Однак у даний час більш відповідне змісту процесів передавання назва цього класу СП – системи передавання ортогональними сигналами (СП ОС).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА ОПТИМАЛЬНИХ СИСТЕМ ПЕРЕДАВАННЯ СЕРЕДОВИЩАМИ З НЕНОРМОВАНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок