Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОДАТКОВЕ СТИМУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ

ПОДАТКОВЕ СТИМУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ПОДАТКОВЕ СТИМУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,39 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ШВАДЧЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧ
УДК 336.22:334.716
ПОДАТКОВЕ СТИМУЛЮВАННЯ
РОЗВИТКУ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник– | доктор економічних наук, професор
Українська Лариса Олегівна,
Харківський державний економічний університет,
професор кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти | : | доктор економічних наук, професор
Гриньова Валентина Миколаївна,
Харківський державний економічний університет,
завідувач кафедрою бізнесу та підприємництва
кандидат економічних наук, доцент
Соколенко Володимир Анатолійович,
Національний технічний університет
„Харківський політехнічний інститут”
професор кафедри менеджменту і інжинірингу
Провідна установа – | Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,
кафедра маркетингу, Міністерство освіти і науки України,
м. Харків
Захист відбудеться „25”вересня 2003р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, Харківський державний економічний університет, 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий „20” серпня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Уповільнення процесів ринкового реформування економіки України, несформованість активних і легальних мотивацій підприємництва загострюють необхідність скорішого становлення механізму державного регулювання економічних процесів, адекватного вирішенню цих задач. Одним з найважливіших елементів цього механізму є податкове регулювання підприємницької діяльності, і зокрема, стимулювання розвитку малого підприємництва, від ефективності якого залежать темпи та спрямованість ринкових перетворень.
Актуальність теми. Сучасний стан оподаткування, незважаючи на його постійне удосконалення, фактично гальмує економічний розвиток виробничої сфери. Це зумовлює необхідність, з одного, боку – подальшого теоретичного та методичного обґрунтування таких змін системи оподаткування, які створюють сприятливе економіко-правове середовище підприємницької діяльності, а з іншого, – адаптації суб’єктів підприємництва, і в особливості – малих підприємств до чинних умов оподаткування засобами податкового планування.
Розвиток теорії малого підприємництва, удосконалення методичних підходів, методів та інструментарію податкового регулювання діяльності малих підприємств знаходяться в центрі уваги багатьох науковців. Серед вітчизняних та зарубіжних учених-економістів, які внесли суттєвий вклад у розробку наукових засад розвитку підприємництва та податкових механізмів його активізації, слід виділити таких авторів, як В. Вишневський, П. Гега, В. Гриньова, Ю. Іванов, Н. Куцин, Н. Кучерявенко, П. Мельник, В. Парсяк, А. Поддєрьогін, В. Соколенко, С. Сутирін, Л. Українська, В. Федоров, Д. Черник та ін.
Однак труднощі становлення малого бізнесу свідчать, що в теоретичному і практичному плані залишаються до кінця не вирішеними проблеми наукового та методичного забезпечення послідовної та стабільної податкової політики стосовно цієї категорії платників, застосування системи засобів податкового стимулювання розвитку малого підприємництва, удосконалення альтернативних систем оподаткування малих підприємств, організації планування податкових наслідків здійснення підприємницької діяльності. В зв'язку з цим удосконалення механізму податкового стимулювання підприємництва в цілому та особливо розробка методичних рекомендацій щодо ефективного використання малими підприємствами наявних можливостей в процесі податкового планування набувають особливого значення на сучасному етапі розвитку економіки України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОДАТКОВЕ СТИМУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок