Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ, що надає СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧІ ПОСЛУГИ

СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ, що надає СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧІ ПОСЛУГИ

Назва:
СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ, що надає СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧІ ПОСЛУГИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,14 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО осВіти І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Міщенко Ірина Андріївна
УДК 338.467:796.03 (477)
СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ,
що надає СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧІ ПОСЛУГИ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний університет,
завідувач кафедри економічної кібернетики
(м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Сидорова Антоніна Василівна, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної статистики (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Лепа Роман Миколайович, Донецький університет економіки і права, завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій (м. Донецьк)
Провідна установа:
Інститут економічного прогнозування Національної академії наук України (м.Київ)
Захист відбудеться 8 червня 2004р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24
Автореферат розіслано 7 травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні суспільство як ніколи зацікавлене в розширенні економічних досліджень в області спортивно-оздоровчих послуг. Держава має потребу в оперативному аналізі економічної ситуації для вибору відповідної економічної політики як у відношенні до галузі в цілому, так і до різноманітних фізкультурно-спортивних організацій і видів спорту.
Відсутність істотних вітчизняних розробок у сфері економічного управління підприємствами, що надають спортивно-оздоровчі послуги, а також новизна зазначеного бізнесу ставить тільки що створені дозвільні комплекси перед цілою низкою проблем. Велика частина цих проблем може бути розв’язана шляхом удосконалювання системи управління підприємством, що надає спортивно-оздоровчі послуги.
Об'єктивна необхідність вирішення зазначених питань обумовлена ще й тим, що поряд з назрілою економічною необхідністю активного розвитку сфери послуг, діяльність підприємств, що надають спортивно-оздоровчі послуги населенню, носить і соціальний характер – підвищення потенціалу здоров'я нації.
Слід зазначити, що окремі аспекти дослідження механізмів управління спортивно-оздоровчими підприємствами розглядалися в роботах вітчизняних і зарубіжних учених економістів, таких, як О.Апілат, Н.Внукова, Є.Жильцов, М.Зайдіє, В.Когутенко, В.Кузін, М.Кутепов, В.Макаров, А.Сидорова, Л.Ткаченко, К.Хаксевер, Б.Рендер та інш. Однак у науковій літературі відсутні цілісні й інтегровані дослідження питань синтезу механізмів управління спортивно-оздоровчим комплексом, а також підвищення ефективності систем управління на таких підприємствах, що обумовлює актуальність обраної теми, мету та завдання дисертації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано в рамках держбюджетних тем ДонНУ: “Моделювання динаміки виробничо-економічних систем” Г-00/54 (номер державної реєстрації 01001U001971), “Моделювання інформаційних і інфологічних систем” Г-00/29 (номер державної реєстрації 01001U001967).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка механізмів прийняття управлінських рішень, що забезпечують ефективність діяльності підприємств спортивно-оздоровчого комплексу. Для досягнення мети в роботі сформульовано і вирішено наступні задачі:
визначено соціально-економічне значення сфери спортивно-оздоровчих послуг населенню і напрямки її розвитку в Україні;
досліджено існуючі механізми управління економічною діяльністю підприємства сфери спортивних послуг для населення;
проведено аналіз особливостей формування ринку спортивно-оздоровчих послуг в Україні, а також особливостей ринку комерційних фітнес-послуг;
запропоновано концепцію синтезу механізмів управління підприємством, що надає спортивно-оздоровчі послуги;
розроблено механізми прийняття управлінських рішень у системі маркетингу послуг спортивно-оздоровчого підприємства;
побудовано економіко-математичної моделі управління потоками клієнтів спортивно-оздоровчого підприємства;
удосконалено механізм управління діяльністю спортивно-оздоровчого комплексу на основі принципів проектного менеджменту;
розроблено рекомендації з удосконалення організаційно-економічного механізму управління господарською діяльністю підприємств спортивно-оздоровчої сфери.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ, що надає СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧІ ПОСЛУГИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок