Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ КІНЕТИКИ ПРОЦЕСІВ СЕДИМЕНТАЦІЇ ТА ДИФУЗІЇ МАГНІТООБРОБЛЕНИХ СУСПЕНЗІЙ ЦУКРОВОГО ВИРОБНИЦТВА

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ КІНЕТИКИ ПРОЦЕСІВ СЕДИМЕНТАЦІЇ ТА ДИФУЗІЇ МАГНІТООБРОБЛЕНИХ СУСПЕНЗІЙ ЦУКРОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ КІНЕТИКИ ПРОЦЕСІВ СЕДИМЕНТАЦІЇ ТА ДИФУЗІЇ МАГНІТООБРОБЛЕНИХ СУСПЕНЗІЙ ЦУКРОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,08 KB
Завантажень:
466
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний університет “Львівська політехніка”
Буняк Олег Андронікович
УДК 519.87: 502.79
СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ КІНЕТИКИ ПРОЦЕСІВ СЕДИМЕНТАЦІЇ ТА ДИФУЗІЇ МАГНІТООБРОБЛЕНИХ СУСПЕНЗІЙ ЦУКРОВОГО ВИРОБНИЦТВА
05.11.13 – прилади і методи контролю та визначення складу речовин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Пістун Євген Павлович,
проректор Національного університету “Львівська політехніка, завідувач кафедри “Автоматизація теплових та хімічних процесів”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сопрунюк Петро Маркіянович,
зав.відділом Фізико-механічного інституту ім.Г.В.Карпенка
НАН України
кандидат технічних наук, доцент
Витвицька Лідія Андріївна,
доцент кафедри “Прилади та методи контролю якості та
сертифікації продукції” Івано-Франківського Національного
технічного університету нафти і газу
Провідна установа: Вінницький державний технічний університет Міністерства освіти України, кафедра “Метрологія та промислова автоматика”
Захист відбудеться “11” жовтня 2002 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.052.04 у Національному університеті “Львівська політехніка” ( 79013, Львів-13, вул. С.Бандери, 12, ауд. 51 Х учбового корпусу).
Відгуки на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою, просимо надсилати на адресу: 79013, Львів-13, вул. С.Бандери, 12, Національний університет “Львівська політехніка”, вченому секретарю ради Д 35.052.04.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, Львів-13, вул. Професорська, 1)
Автореферат розісланий “ 5 ” вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук Вашкурак Ю.З.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Складна екологічна ситуація, яка склалася внаслідок тривалого нераціонального використання природних ресурсів, негативно вплинула на якість сировини, яка потрапляє на переробні заводи цукрового виробництва. Зокрема, підвищений вміст солей кальцію в цукрових буряках призводить до розкладання сахарози і суттєвих втрат основного продукту на стадіях дефекації і дифузії. У свою чергу, впровадження загальноприйнятих методів по виведенню солей кальцію на різних ділянках сокоочисного відділення спричинює додаткові витрати паливно-енергетичних та матеріальних ресурсів, підвищення часових витрат у технологічних процесах переробки, що суттєво впливає на собівартість продукції, знижує кількість і якість вихідного продукту і, відповідно, її конкурентноздатність.
Цю проблему вирішують впровадженням нових технологій магнітного оброблення промислових водно-дисперсних систем, які дозволяють прискорити осадження зважених частинок і підвищити екстрактивність процесу дифузії. Але ефект впливу магнітного оброблення залежить від фізико-хімічних властивостей дисперсних систем, характеризується різновидністю структури, що вимагає проведення досліджень і вибір методів контролю. У технологічній лінії цукрового виробництва відсутні методи контролю, які б дозволили це здійснити.
Таким чином, розробка систем контролю кінетики процесів седиментації та дифузії в реальному масштабі часу, на основі сучасних обчислювальних комплексів, що включає обґрунтування методів вимірювання ефекту впливу магнітного оброблення, є актуальними задачами.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Описана проблема досліджується в наукових та навчальних закладах Міністерства освіти та науки України. Дисертаційна робота проводилась в рамках теми "Розробка основ та засобів вимірювання типів забруднень природних водних середовищ токсичними речовинами, які існуючими методами та засобами не виявляються", що фінансується Міністерством освіти України (реєстраційний код 0100U000785, внутрішній номер Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя - ДІ 86-2000), дослідження за якою проводяться в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя з 01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ КІНЕТИКИ ПРОЦЕСІВ СЕДИМЕНТАЦІЇ ТА ДИФУЗІЇ МАГНІТООБРОБЛЕНИХ СУСПЕНЗІЙ ЦУКРОВОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок