Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОРЕКЦІЯ СТАТУРИ ЖІНОК ПЕРШОГО ЗРІЛОГО ВІКУ З УРАХУВАННЯМ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ГЕОМЕТРІЇ МАС ЇХ ТІЛА

КОРЕКЦІЯ СТАТУРИ ЖІНОК ПЕРШОГО ЗРІЛОГО ВІКУ З УРАХУВАННЯМ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ГЕОМЕТРІЇ МАС ЇХ ТІЛА

Назва:
КОРЕКЦІЯ СТАТУРИ ЖІНОК ПЕРШОГО ЗРІЛОГО ВІКУ З УРАХУВАННЯМ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ГЕОМЕТРІЇ МАС ЇХ ТІЛА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,61 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНИВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО
ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
ІВЧАТОВА Тетяна Віталіївна
УДК. 796-055.2
КОРЕКЦІЯ СТАТУРИ ЖІНОК ПЕРШОГО ЗРІЛОГО
ВІКУ З УРАХУВАННЯМ ІНДИВІДУАЛЬНИХ
ОСОБЛИВОСТЕЙ ГЕОМЕТРІЇ МАС ЇХ ТІЛА
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття ученого ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Київ 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Міністерство України у справах молоді та спорту.
Науковий керівник - | доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор
КАШУБА Віталій Олександрович,
Національний університет фізичного
виховання і спорту України, проректор з
науково-дослідної роботи, завідувач
кафедри кінезіології.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор ШАХЛІНА Лариса Ян-Генріхівна, Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувачка кафедри спортивної медицини;
кандидат педагогічних наук, професор АРЕФ’ЄВ Валерій Георгійович, Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту
Провідна установа – Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, кафедра фізіології, спортивної медицини і фізичної реабілітації, Міністерство України у справах молоді та спорту, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 16 травня 2005 р. о 16 год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури,1).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури,1).
Автореферат розіслано 14 квітня 2005р.
Учений секретар
спеціалізованої ученої ради В.І. Воронова
Загальна характеристика роботи
Актуальність. Нині оздоровча фізична культура стає одним з основних чинників здорового способу життя (В.К. Бальсевич, 2000; Т.С. Лисицька, 2002; Є.Хоулі, Б.Френкс, 2004; В.Г. Арефьев, 2005 та ін.). Принципи оздоровчої спрямованості фізичного виховання, за звичай, конкретизуються у фізкультурно-оздоровчих технологіях. Оздоровча спрямованість фітнесу нині являє собою збалансовану програму фізкультурної діяльності, спрямовану на досягнення і підтримання оптимального фізичного стану людини за умов сучасної цивілізації (А.М.Лапутин, 1999; М.М. Булатова, Ю.О. Усачов, 2003; Т.Ю. Круцевич, 2003; В.В. Левицький, 2004).
Аналіз науково-методичної літератури щодо проблеми організації фізкультурно-оздоровчих занять з жінками першого зрілого віку, показав, що нині розроблено і обґрунтовано зміст і методику занять ритмічною гімнастикою (М.П. Івлев, 1987; М.Ю. Ростовцева, 1990, І.А. Анохіна, 1992), встановлено специфіку прояву термінового та кумулятивного ефектів занять різними видами оздоровчої гімнастики (аеробіка, степ-аеробіка, комбінована програма Ю.І. Таран, 1998), розроблено методику занять атлетичною гімнастикою з жінками залежно від їхнього соматичного розвитку (А.С. Власов, 2000), розроблено педагогічну технологію комплексного використання різних видів гімнастики у процесі оздоровчих занять (О.С. Губарева, 2001), доведено доцільність та ефективність використання прийомів програмування фізкультурно-оздоровчих занять 30-40 річних жінок, що базується на оптимізації фізичного навантаження та доборі спеціальних терапевтичних вправ залежно від їхнього функціонального стану та захворювань (І.А. Грец, 2001), розроблено та обґрунтовано комплексну програму занять аквафітнесом для реалізації фізкультурно-оздоровчих, рекреаційних і соціально-психологічних потреб та інтересів жінок (В.Ю. Давидов, А.І. Шамардін, Г.О. Краснова, 2001). Одночасно просторова організація тіла жінки здебільшого залишається поза увагою фахівців. Багато питань, щодо корекції статури жінок першого зрілого віку з урахуванням індивідуальних особливостей геометрії мас, усе ще оптимально не розв’язано.
Сучасні інформаційні технології широко застосовуються в оздоровчій фізичній культурі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОРЕКЦІЯ СТАТУРИ ЖІНОК ПЕРШОГО ЗРІЛОГО ВІКУ З УРАХУВАННЯМ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ГЕОМЕТРІЇ МАС ЇХ ТІЛА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок