Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІННОВАЦІЙНА ПОЛІТИКА ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

ІННОВАЦІЙНА ПОЛІТИКА ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ІННОВАЦІЙНА ПОЛІТИКА ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,71 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський державний економічний університет
МІШУСТІН ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 658.5:001.895
ІННОВАЦІЙНА ПОЛІТИКА
ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 економіка підприємства і
організація виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор
Українська Лариса Олегівна
Харківський державний економічний університет,
професор кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Яковлєв Анатолій Іванович
Харківський державний політехнічний університет,
завідуючий кафедрою економіки та маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Коюда Павло Миколайович
Харківський державний технічний університет радіоелектроніки, завідуючий кафедрою економіки та менеджменту
Провідна установа | Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,
кафедра економіки та менеджменту, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 26 ” жовтня 2000 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий “ 22 ” вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Ринкові реформи в Україні значною мірою ускладнюються уповільненням їхнього розвитку у виробничій сфері та відсутністю повного комплексу умов для інтеграції вітчизняної економіки в систему світового ринку, який вже давно інтенсивно використовує інноваційні чинники економічного росту. Опанування виробничими підприємствами науково-технологічної моделі економічного росту створить основу забезпечення економічної незалежності України, переходу її економіки до фаз економічного пожвавлення і зростання. Якраз зважаючи на характерні особливості розвитку світової економіки і виходячи із задач реформування вітчизняного виробництва, особливої актуальності набуває дослідження проблем інноваційного напрямку ринкового реструктурування промислових підприємств, який може забезпечити зростання потенціалу їхньої конкурентоспроможності.
Актуальність теми. Проблемам докорінної перебудови економічних відносин підприємств і формування ринкових умов підвищення ефективності їхньої діяльності присвячена велика кількість сучасних наукових досліджень, в яких аналізуються та оцінюються результати ринкового реформування в Україні, можливості і межі використання закордонного досвіду для прискорення і полегшення перебудови економіки, надаються практичні пропозиції щодо підвищення ефективності господарювання як на макро-, так і на мікрорівні. Це роботи В.Бабича, В.Беренса, М.Бромвича, В.Гриньової, В.Геєця, А.Ідрісова, В.Косова, В.Ланового, І.Ліпсіця, І.Лукінова, Г.Одінцової, Р.Холта, М.Хохлова, М.Чумаченка, С.Шуміліна, А.Яковлєва та ін.
Але дослідження комплексу проблем, пов’язаних із уведенням в дію інноваційних чинників економічного росту вітчизняних підприємств, не можна вважати вирішеними. Існує необхідність теоретичного узагальнення суті і ймовірних напрямків структурної трансформації економіки України, розробки методологічних підходів до формування бізнес-клімату, сприятливого для інноваційної діяльності, до вирішення завдань реструктуризації виробництва з його інноваційним переорієнтуванням на платоспроможний попит.
Об’єктивна необхідність подальшого поліпшення технологічної структури промислового виробництва з активним використанням науково-технологічних світових і вітчизняних досягнень в умовах трансформації економіки визначили актуальність теми дисертації та її значення для розвитку економіки України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконано в Харківському державному економічному університеті в рамках галузевої програми Міністерства освіти і науки України “Наукові проблеми розбудови державності України” – проект “Стратегія діяльності підприємства в ринковому середовищі” (номер держреєстрації 0198U007645), науково-дослідної роботи за темою “Організаційно-економічні аспекти підвищення ефективності інноваційної діяльності підприємства в умовах розвитку стратегії маркетингу” (номер держреєстрації 0199U003644).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІННОВАЦІЙНА ПОЛІТИКА ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок