Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ПРОЦЕСІВ ЛІКВІДАЦІЇ ТА САНАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ НА СТАДІЇ БАНКРУТСТВА

ОБЛІК І АНАЛІЗ ПРОЦЕСІВ ЛІКВІДАЦІЇ ТА САНАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ НА СТАДІЇ БАНКРУТСТВА

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ПРОЦЕСІВ ЛІКВІДАЦІЇ ТА САНАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ НА СТАДІЇ БАНКРУТСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,90 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
БУЛКОТ ГАННА ВІКТОРІВНА
УДК 657:65.011.7
ОБЛІК І АНАЛІЗ ПРОЦЕСІВ ЛІКВІДАЦІЇ ТА САНАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ НА СТАДІЇ БАНКРУТСТВА
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку підприємницької діяльності ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Галенко Оксана Миколаївна
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
доцент кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Ткаченко Надія Марківна
Національний університет харчових технологій,
професор кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Кузьмінська Ольга Едуардівна
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
доцент кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу
Захист відбудеться “7” грудня 2007р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 у ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м.Київ, пр.Перемоги, 54/1, ауд.203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м.Київ, вул.Дегтярівська, 49 Г, ауд.601.
Автореферат розісланий “7” листопада 2007року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради, кандидат технічних наук, професор | О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стратегія економічного розвитку України спрямована на активізацію механізмів трансформаційних процесів, які будуть спроможні забезпечити інтегрування у світовий економічний простір як країни з конкурентоспроможною економікою. Вона також передбачає формування інституційного середовища, яке б стимулювало підприємницьку активність та економічне зростання на основі структурно – інноваційних перетворень. Забезпечення захисту прав кредиторів є одним з визначальних напрямків суттєвих змін в економіці України. Механізм відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом є ключовим при вирішенні проблемних питань заборгованості та фінансового оздоровлення підприємств, збереження робочих місць і виробничого потенціалу. Реструктуризація та санація безнадійних боржників сприяє перерозподілу ресурсів на користь життєздатних підприємств.
Перехід України до ринкової економіки призводить до радикальних змін у всіх сферах діяльності. Поряд з позитивними тенденціями в економіці з’явились і негативні: розірвання господарських зв’язків між підприємствами, різке зниження обсягів виробництва, неспроможність конкурувати із західними товаровиробниками, низький рівень технологій, високий ступінь зношуваності обладнання, невиконання платіжної дисципліни між підприємствами та перед державою. Із застосуванням механізму банкрутства в Україні з’явилася необхідність створення прозорої банківської, податкової, облікової політики, яка була б спроможною контролювати фінансову основу всіх процедур банкрутства.
Актуальність теми дисертаційного дослідження зумовлена тим, що більшість сучасних наукових досліджень з питань механізму банкрутства базуються або лише на процесуальних аспектах проблеми, або являють собою рекомендації щодо застосування законодавства про банкрутство. Процес банкрутства пов’язаний з проведенням низки операцій, що носять економічний характер, а саме економічний і фінансовий аналіз, ведення бухгалтерського обліку, аудиту. Специфіку ж даних операцій не відображено ні у вітчизняному законодавстві, ні у теоретичних роботах, які присвячено інституту банкрутства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ПРОЦЕСІВ ЛІКВІДАЦІЇ ТА САНАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ НА СТАДІЇ БАНКРУТСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок