Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ ДЕФОРМАЦІЙ ТА ЕФЕКТИВНИХ РОЗРАХУНКОВИХ МОДЕЛЕЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ З ТРІЩИНАМИ

ВИЗНАЧЕННЯ ДЕФОРМАЦІЙ ТА ЕФЕКТИВНИХ РОЗРАХУНКОВИХ МОДЕЛЕЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ З ТРІЩИНАМИ

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ ДЕФОРМАЦІЙ ТА ЕФЕКТИВНИХ РОЗРАХУНКОВИХ МОДЕЛЕЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ З ТРІЩИНАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,21 KB
Завантажень:
308
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
СКОРУК ЛЕОНІД МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 624.012.464.3
ВИЗНАЧЕННЯ ДЕФОРМАЦІЙ ТА ЕФЕКТИВНИХ
РОЗРАХУНКОВИХ МОДЕЛЕЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ
З ТРІЩИНАМИ
05.23.01 — Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) Міністерства науки і освіти України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор
Барашиков Арнольд Якович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Козачевський Анатолій Іванович, Український зональний, науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву (ВАТ “КиївЗНДІЕП”) Державного комітету України з будівництва та архітектури, головний науковий співробітник (м. Київ);
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Першаков Валерій Миколайович, Національний авіаційний університет (НАУ) Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри комп’ютерних технологій будівництва факультету аеропортів Інституту екології та дизайну (м.Київ).
Провідна установа
Харківська національна академія міського господарства, кафедра будівельних конструкцій, Міністерство освіти і науки України (м. Харків).
Захист відбудеться 10 червня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037 Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037 м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 4 травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник В.Г. Кобієв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Залізобетон відрізняється низкою особливостей, які необхідно враховувати для надійного проектування різних конструкцій і споруд. Одна з таких особливостей – робота конструкцій при наявності тріщин у бетоні, яка відповідає вимогам міцності та нормальної експлуатації згідно з чинними на сьогодні нормами. Бетонні й залізобетонні конструкції повинні задовольняти вимогам розрахунку за несучою здатністю (граничні стани першої групи) та за придатністю до нормальної експлуатації (граничні стани другої групи).
На першому етапі розвитку залізобетону питанням вивчення деформативності залізобетонних конструкцій практично не приділялась увага, а розрахунок переміщень допускалося виконувати за формулами будівельної механіки як для суцільного пружного тіла з урахуванням або без урахування арматури.
В міру все більш широкого використання залізобетону у різних галузях будівництва і застосування більш високих марок бетону і арматури ставало зрозумілим, що такий підхід до оцінки деформативності згинальних залізобетонних елементів не виправданий. Це було виявлено в багатьох експериментально-теоретичних дослідженнях, які показали, що між фактичними прогинами залізобетонних елементів і їх теоретичними значеннями, обчисленими як для суцільних пружних тіл, є значні розбіжності. В багатьох випадках розрахунок за деформаціями є визначаючим при встановленні геометричних розмірів та характеру армування елементів.
У останні роки продовжується подальше вдосконалення методу розрахунку за деформаціями. В цілому для використання у практиці проектування цей метод залишається досить складним і трудомістким. Тому поряд з уточненням і вдосконаленням методу розрахунку за деформаціями дослідники вивчали можливість спрощення розрахункових формул. Виросла і значимість розрахунку за деформаціями: із перевірочного, яким він був до певного часу, він став у багатьох випадках визначальним при встановленні геометричних розмірів та армуванні.
Розрахунок залізобетонних конструкцій без урахування тріщиноутворення не дозволяє отримати дійсне уявлення про їх несучу здатність та придатність до експлуатації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ ДЕФОРМАЦІЙ ТА ЕФЕКТИВНИХ РОЗРАХУНКОВИХ МОДЕЛЕЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ З ТРІЩИНАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок