Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ ВИПРОБУВАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ І ЛАБОРАТОРІЙ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ ВИПРОБУВАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ І ЛАБОРАТОРІЙ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ ВИПРОБУВАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ І ЛАБОРАТОРІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,33 KB
Завантажень:
314
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ПРИЩЕПА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 658.012.32 : 658.562.012.7 (048)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ ВИПРОБУВАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ І ЛАБОРАТОРІЙ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському економічному інституті менеджменту
Науковий керівник | доктор економічних наук , професор
Мартиненко Микола Мефодійович,
Київський економічний інститут менеджменту,
проректор
Офіційні опоненти | доктор економічних наук, професор
Гудзинський Олексій Дмитрович
Національний аграрний університет,
професор кафедри менеджменту
кандидат економічних наук
Маматов Валерій Петрович,
генеральний директор ДП „Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації”,
м. Дніпропетровськ
Провідна установа | Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України,
кафедра менеджменту, м. Одеса


Захист відбудеться “14” квітня 2005 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.058.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “ 11 ” березня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Марченко В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Вступ України до ВТО і ЕС, виконання угод про ліквідацію технічних бар’єрів в торгівлі (The Agreement on Technical Barriers to Trade) потребує підвищення конкурентоспроможності вітчизняних товарів та послуг, вдосконалення діючих систем управління підприємствами, впровадження сучасних досягнень менеджменту, гармонізації нормативної документації. Змагання на ринку, правові норми захисту споживачів, закони про відповідальність за якість та безпеку продукції сформували у світі певну тенденцію: конкурентоспроможність – випробування - якість та безпека продукції.
Робота по отриманню достовірних результатів випробувань та вимірювань у випробувальних центрах та лабораторіях (ВЦ і Л) являється важливою умовою допуску товарів та послуг на ринок, забезпеченням гарантії їх якості та безпеки, відповідності законодавчим та регуляторним світовим та національним нормам. Основними складовими достовірності результатів випробувань являються технічна компетентність та ефективне функціонування систем менеджменту якості.
Напрямком, якого приймаються підприємства, що прагнуть забезпечити конкурентоспроможність своєї продукції та послуг на ринку, є узгодження своєї діяльності з принципами концепції TQM (Total Quality Management). Один з них - процесно – орієнтований підхід до моделювання систем менеджменту якості (СМЯ) ВЦ і Л, дозволяє урахувати такі важливі аспекти бізнесу, як орієнтація на кінцевий продукт – результати випробувань, забезпечення технічної компетентності, зацікавленість кожного учасника процесу у якості послуг ВЦ і Л, актуальності спектра випробувань. Крім того, система, одиницею управління якої становить процес, характеризується динамічною поведінкою і більш гнучким реагуванням на внутрішні та зовнішні фактори. На нинішній день зміст моделі СМЯ ВЦ і Л регламентований вимогами стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025, зорієнтованого на елементний підхід до побудови СМЯ, а не на сучасну модель, яка базується на забезпеченні реалізації бізнес-процесів. Проблема формування структури бізнес – процесів в ОСУ на сучасний момент являється водночас дискусійною, не дослідженою та актуальною. Процесно-оріентована модель успішно буде функціонувати за умови органічного синтезу СМЯ та організаційної структури управління (ОСУ), яка є формою бізнес-процесів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ ВИПРОБУВАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ І ЛАБОРАТОРІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок