Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалювання несучих конструкцій обладнання для імпульсної обробки матеріалів тиском

Удосконалювання несучих конструкцій обладнання для імпульсної обробки матеріалів тиском

Назва:
Удосконалювання несучих конструкцій обладнання для імпульсної обробки матеріалів тиском
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,56 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Донбаська державна машинобудівна академія
Кладова Ольга Юріївна
УДК: 621.7.044
Удосконалювання несучих конструкцій обладнання
для імпульсної обробки матеріалів тиском
Спеціальність 05.03.05“
Процеси та машини обробки тиском”
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Краматорськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Саприкін Віталій Миколайович,
Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний
інститут”, м. Харків, завідувач кафедрою теоретичної
механіки та машинознавства.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Тарасов Олександр Федорович,
Донбаська державна машинобудівна академія, м. Краматорськ, завідуючий кафедрою “Комп'ютерні інформаційні технології”;
кандидат технічних наук, старший науковий
співробітник Горницький Олександр Якович,
Державне підприємство “Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування”,
м. Харків, завідувач відділом прискореної
технологічної підготовки виробництва.
Провідна установа: Національний технічний університет “Харківській політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки України, кафедра обробки металів тиском, м. Харків.
Захист відбудеться 5 грудня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .105.01 у Донбаській державній машинобудівній академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадинова, 72, 1-й навчальний корпус).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської державної машинобудівної академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадинова, 72, 1-й навчальний корпус).
Автореферат розіслано 4 листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д .105.01,
доктор технічних наук, доцент О.В. Сатонін
Загальна характеристика роботи
У сучасних умовах для України є важливим розвиток галузей промисловості, в яких вона не поступається загальносвітовому рівню або перевершує його. Перш за все, це наукоємні виробництва, до яких відносяться авіабудування та космічна техніка. Особливістю технологічних процесів в авіабудуванні є часте їх оновлення, викликане необхідністю удосконалювання конструкції виробів і, як наслідок, дрібносерійний характер виробництва. У зв'язку з цим вельми актуальним є створення технологічного обладнання, яке забезпечує перехід до нової продукції у найкоротші строки й дозволяє використовувати універсальну оснастку. У свою чергу, вироби, які виготовляють для авіаційно-космічної техніки, мають особливості, що утруднюють або виключають можливість їх виготовлення на класичному ковальсько-штамповому обладнанні. Ці вироби (часто тонколистові крупногабаритні, складної форми) виготовляють з матеріалів, які мають низькі технологічні властивості – високоміцних сталей з великим пружиненням, що важко деформуються.
В авіабудуванні, як і в будь-якій іншій галузі промисловості, при виборі техніки, що реалізує технологічний процес, перевагу віддають обладнанню, яке має меншу металомісткість, габарити, складність конструкції і вартість, а також тому, що працює від дешевих джерел енергії. Технологічні процеси, де використано імпульсні методи обробки матеріалів тиском (ІМ ОМТ), відповідають переліченим вимогам, однак їх можливості реалізовано далеко не повністю. Методи комплексного вивчення складних об'єктів, що з'явились в останні роки, дозволяють принципово змінити підхід до розробки технологічних процесів взагалі й максимально використати переваги ІМ ОМТ зокрема. Сучасна концепція створення технологічних систем виробництва деталей літальних апаратів з використанням ІМ ОМТ охоплює як існуючі, так і знову розроблювані технологічні процеси. Ця концепція враховує взаємовплив внутрішніх об'єктів технологічних систем, одним з яких є технологічне обладнання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Удосконалювання несучих конструкцій обладнання для імпульсної обробки матеріалів тиском

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок