Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення ефективності банківської системи регіону

Підвищення ефективності банківської системи регіону

Назва:
Підвищення ефективності банківської системи регіону
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,26 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
могильницька марія павлівна
УДК 336.71:332.155
Підвищення ефективності
банківської системи регіону
Спеціальність 08.04.01 – Фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті регіональних досліджень НАН України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Смовженко Тамара Степанівна,
Львівський банківський інститут Національного банку України,
ректор інституту.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Барановський Олександр Іванович,
Інститут економічного прогнозування Національної академії наук України,
завідувач відділу досліджень розвитку
та регулювання фінансових ринків;
кандидат економічних наук, доцент
Табачук Галина Прокопівна,
Львівський банківський інститут Національного банку України,
доцент кафедри банківської справи.
Провідна установа: | Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана,
кафедра банківської справи
(м. Київ).
Захист дисертації відбудеться 27.10.2005 року о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.154.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий 26.09.2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук | І.З.Сторонянська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. За роки незалежності в Україні створена і діє банківська система, яка активно впливає на соціально-економічний комплекс як держави в цілому, так і її регіонів. Від надійного та ефективного функціонування банків залежить також і ефективність розвитку всіх галузей господарства нашої держави.
Становленню та розвитку банківської системи України сприяли розробки теоретичних засад організації банківської справи, управління банками, фінансового і банківського менеджменту тощо, здійснені у працях таких вітчизняних учених, як: І. В. Алєксєєв, О. І. Барановський, О. Д. Василик,
О. В. Васюренко, О. В. Дзюблюк, Н. М. Дубовик, О. Д. Заруба, О. І. Кірєєв,
М. М. Коваль, Т. Т. Ковальчук, О. І. Мороз, В. М. Попович, М. І. Савлук,
Т. С. Смовженко, В. Т. Сусіденко, Г. П. Табачук, Н. М. Ушакова, О. Б. Ширінський, В. А. Ющенко. Окремі питання ефективності діяльності банків та банківської системи держави розглядались у роботах багатьох зарубіжних учених, серед яких роботи Н. Антонова, В. Кисельова, В. Колесникова, Р. Коттера, І. Лаврушина, М. Песселя, Д. Полфремана, П. Роуза та інших.
Водночас вивчення та аналіз опублікованих матеріалів, теоретичних та практичних доробок дають підстави стверджувати, що питання теорії і методів формування та оцінювання ефективності діяльності банківської системи адміністративно-територіальних одиниць України обласного рівня (далі – регіони України) розроблено недостатньо. Разом з тим володіння інформацією про ефективність банківської діяльності в одних регіонах порівняно з іншими має слугувати базою для прийняття рішень щодо регулювання економічного життя в областях та узгодженого розвитку різних галузей на їх території. Відсутність науково-методичних підходів визначення ефективності діяльності банківської системи регіонів має негативний вплив на прийняття вищезазначених рішень. Це зумовило вибір і постановку теми дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконання цієї роботи здійснювалось у рамках науково-дослідних тем, що виконувались в Інституті регіональних досліджень НАН України.
Матеріали дисертаційного дослідження використано при розробці науково-дослідної теми “Розробка методології моніторингу соціально-економічного стану у регіонах України”, державний реєстраційний номер 0105U001932 від 01.01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Підвищення ефективності банківської системи регіону

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок