Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Гармонічні коливання багатозв’язних циліндричних тіл при змішаних граничних умовах на їх плоских гранях

Гармонічні коливання багатозв’язних циліндричних тіл при змішаних граничних умовах на їх плоских гранях

Назва:
Гармонічні коливання багатозв’язних циліндричних тіл при змішаних граничних умовах на їх плоских гранях
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,48 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Абідо Ала Іддін Адам Сулейман
УДК 539.3
Гармонічні коливання багатозв’язних
циліндричних тіл при змішаних
граничних умовах на їх
плоских гранях
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Сумському державному університеті, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор,
Фильштинський Леонід Аншелович,
Сумський державний університет
завідувач кафедри прикладної математики і механіки
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук,
ст. науковий співробітник
Хома Іван Юрійович,
Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка
НАН України (м. Київ),
провідний науковий співробітник відділу
реології
кандидат фізико-математичних наук, доцент
Алтухов Євген Вікторович,
Донецький національний університет,
доцент кафедри теорії пружності
та обчислювальної математики
Захист відбудеться “ 27 ” грудня 2007 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .051.05 при Донецькому національному університеті за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24, головний корпус, математичний факультет, ауд. 603.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Відгук на автореферат просимо надсилати за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24, Донецький національний університет, вченому секретарю спеціалізованої ради К 11.051.05.
Автореферат розісланий “ 23” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат фізико-математичних наук, доцент Ю.В. Мисовський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У багатьох конструкціях сучасного машинобудування, будівництві застосовують елементи у вигляді скінченних циліндричних тіл або масивних плит, які з конструктивних чи технологічних міркувань можуть бути ослаблені отворами. Під дією зовнішніх збуджувальних сил ці елементи можуть здійснювати гармонічні коливання, що призводять до виникнення у них високих концентрацій напружень, а для скінченних тіл – також і резонансних явищ. Усе це потрібно враховувати під час проектування відповідних конструкцій. Відтак виникає необхідність у розробленні ефективних методів визначення концентрації динамічних напружень у товстих плитах з отворами та у скінченних циліндричних тілах, розв’язання на основі цих методів задач інженерної практики. Вирішенню деяких проблем у цій галузі і присвячена дана дисертаційна робота.
Метою дисертації є розроблення методики дослідження коливань товстих пластин і циліндричних тіл при гармонічних та імпульсних збудженнях, вивчення впливу геометричних характеристик пластин із порожнинами та скінченного циліндричного тіла, значення коефіцієнта Пуассона їх матеріалів та частоти збудження на концентрацію у них напружень, а для скінченних циліндрів і на резонансні явища; виявлення закономірностей якісних та кількісних характеристик хвильових полів. Для досягнення мети необхідно було:
- розробити методику розв’язання тривимірних змішаних граничних задач теорії пружності коливань товстих пластин із порожнинами та скінченних циліндричних тіл, яка включає побудову Ф-розв’язків, зведення вихідних граничних задач до систем сингулярних інтегральних рівнянь, а потім і до розв’язання систем алгебраїчних рівнянь;
- застосовуючи зазначену методику, одержати розв’язки конкретних задач з їх алгоритмізацією та числовою реалізацією на ЕОМ;
- проводити числові дослідження для виявлення нових механічних закономірностей зміни напружено-деформівного стану товстих пластин з порожнинами та скінченних циліндрів залежно від їх геометричних характеристик, пружних властивостей матеріалів та частоти збудження.
Об’єктом дослідження є концентрація напруження, що виникає у товстих пластинах з порожнинами та скінченних циліндричних тілах, а у скінченних циліндрах – і резонансні явища залежно від геометричних характеристик тіл, пружних властивостей їх матеріалів та частоти збудження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Гармонічні коливання багатозв’язних циліндричних тіл при змішаних граничних умовах на їх плоских гранях

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок