Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> схемотехніЧНІ засоби побудови оптоелектронних інтегральних схем обробки ЗОБРАЖЕНЬ

схемотехніЧНІ засоби побудови оптоелектронних інтегральних схем обробки ЗОБРАЖЕНЬ

Назва:
схемотехніЧНІ засоби побудови оптоелектронних інтегральних схем обробки ЗОБРАЖЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,84 KB
Завантажень:
283
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СУПРИГАН ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 681.383.9: 681.327
схемотехніЧНІ засоби побудови оптоелектронних інтегральних схем обробки ЗОБРАЖЕНЬ
Спеціальність 05.13.05 – "Елементи та пристрої обчислювальної техніки
та систем керування"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Лисенко Геннадій Леонідович, Вінницький державний технічний університет, доцент кафедри лазерної та оптоелектронної техніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Осадчук Володимир Степанович, Вінницький державний технічний університет, завідувач кафедри мікроелектроніки, оргтехніки та зв'язку.
доктор технічних наук, професор Готра Зенон Юрійович, Національний університет "Львівська політехніка", завідувач кафедри електронних апаратів.
Провідна установа: Інститут кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України, м.Київ, відділ фізико-технологічних основ кібернетики.
Захист відбудеться "16" лютого 2001 р. о 9 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 у Вінницькому державному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК.
Автореферат розісланий "12" січня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Захарченко С.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Сучасні інформаційні технології в основному орієнтуються на оброблення великих потоків інформації, які найчастіше подаються у вигляді зображень. Ефективним шляхом підвищення швидкодії пристроїв оброблення зображень є розвиток та впровадження оптоелектронних інформаційних технологій. Його ефективність полягає у досягненні швидкості оброблення зображення, яка дорівнює часу проходження сигналом середовища, що його оброблює. Перспективність мікромініатюризації пояснює важливе значення інтегральної оптоелектроніки у самій оптоелектронній галузі.
До окремого класу задач відносять методи попереднього оброблення зображень. Прилади, які реалізують ці методи, повинні бути здатними до паралельного введення-виведення зображень з одночасною попередньою обробкою. Тому розробка та дослідження оптоелектронних інтегральних схем для паралельного введення-виведення та передавання з одночасним обробленням зображень є актуальним. Ця задача досліджується в ряді світових науково-дослідних центрах, характеристика яких приводиться у вступі дисертації. Також, приймаючи до уваги такі основні та перспективні напрямки роботи на Україні, як створення нових: оптоелектронної елементної бази; оптоелектронних інтегральних елементів на основі квантово-розмірних структур; оптико-електронні систем штучного інтелекту; інтегральних- та волоконно-оптичних засобів оброблення та передавання інформації; оптичних та оптоелектронних методів оброблення зображень та ін. можна стверджувати, що пристрої з паралельним введенням-виведенням великих масивів інформації з одночасною попередньою обробкою при передаванні є невід'ємною частиною різних оптоелектронних систем, а саме питання розробки та дослідження таких засобів знаходяться в стадії постановки задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно з планом наукових досліджень Вінницького державного технічного університету та Міністерства науки і освіти України за держбюджетною темою 50–Д–180 "Створення оптоелектронних технологій аналізу стану серцево-судинної системи" (державна реєстрація №0197U012663) в 1999 році.
Мета і задачі дослідження.
Метою дослідження є підвищення швидкості попереднього оброблення зображень з одночасним паралельним передаванням на основі оптоелектронних інтегральних схем (ОЕІС) та оптоволоконного шлейфу (ОВШ).
Об'єкт дослідження – процес паралельного попереднього оброблення зображень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: схемотехніЧНІ засоби побудови оптоелектронних інтегральних схем обробки ЗОБРАЖЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок