Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Високоефективні жаротрубні теплогенеруючі установки для локальних систем теплопостачання з газопальниковими пристроями, які регулюються

Високоефективні жаротрубні теплогенеруючі установки для локальних систем теплопостачання з газопальниковими пристроями, які регулюються

Назва:
Високоефективні жаротрубні теплогенеруючі установки для локальних систем теплопостачання з газопальниковими пристроями, які регулюються
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,37 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Фльор Мирон Зіновійович
УДК 697.32
Високоефективні жаротрубні теплогенеруючі установки для локальних систем теплопостачання з газопальниковими пристроями, які регулюються
05.23.03 – Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2005
Дисертація є рукописом.
Роботу виконано в Донбаській національній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Губар Валентин Федорович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри теплотехніки, теплогазопостачання та вентиляції.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Соколов Володимир Ілліч, Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, кафедра гідрогазодинаміки (м. Луганськ);

кандидат технічних наук, професор Шишко Геннадій Григорович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри енергоресурсозбереження.
Провідна установа: Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра експлуатації газових і теплових мереж.
Захист відбудеться 14 квітня 2005 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, перший учбовий корпус, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розіслано _____ березня 2005р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Югов А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. В умовах безперервного зростання споживання енергоресурсів і збільшення вартості органічного палива виявляється неухильна тенденція щодо економії енергоносіїв, задачею якої є розробка і реалізація програми енергозбереження і перетворення ресурсозбереження у вирішальне джерело задоволення потреб промисловості і комунальної енергетики, що зростають.
Сучасний період розвитку житлово-комунальної енергетики можна вважати етапом, багато в чому зумовлюючим напрями її подальшого розвитку на багато років і навіть десятиріччя. Реалізація цієї стратегії ґрунтується на науковому забезпеченні проблеми ефективного використовування палива і енергії. При цьому енергозберігаючі технології розглядаються як напрям пріоритетного розвитку енергетичної сфери, зниження техногенного навантаження на навколишнє середовище і як один з шляхів підвищення конкурентоспроможності національної економіки.
Розв’язання багатьох проблем і задач в цьому напрямку може бути досягнуте шляхом відмови від створення традиційних крупних систем теплопостачання і переходу до нових систем помірної і невеликої одиничної потужності, а також до розукрупнення, у ряді випадків, існуючих крупних систем. У зв'язку з цим більш широке застосування повинні отримати системи децентралізованого теплопостачання від локальних котелень, головним чином, з використанням газових модулів з одиничною потужністю від 0,1 до 3,5 МВт.
У зв'язку з цим актуальною є розробка високоефективних теплогенераторів малої потужності для локального теплопостачання, які комплектуються короткополум'яними газопальниковими пристроями, що регулюються за потужністю і відповідними витратами повітря з надійною стабілізацією процесу горіння.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного та прикладного характеру виконувалися відповідно до Комплексної державної Програми енергозбереження України, пункта 4 "Екологічно чиста енергетика і ресурсозберігаючі технології" "Концепції пріоритетних напрямів науки і техніки", прийнятої ухвалою Кабінету Міністрів України від 22.06.1994р. №429, Програмою енергозбереження в житлово-цивільному будівництві, Галузевою Програмою енергозбереження в житлово-комунальному господарстві, Програмою "Донбас - 2020" в рамках держбюджетної науково-дослідної теми за завданням Міністерства освіти і науки України "Створення теоретичних та технологічних засад розробки систем автономного теплопостачання" (№ держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Високоефективні жаротрубні теплогенеруючі установки для локальних систем теплопостачання з газопальниковими пристроями, які регулюються

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок