Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ СИСТЕМИ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ВНЗ, ЩО ФУНКЦІОНУЄ В УМОВАХ РИНКУ

СИНТЕЗ СИСТЕМИ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ВНЗ, ЩО ФУНКЦІОНУЄ В УМОВАХ РИНКУ

Назва:
СИНТЕЗ СИСТЕМИ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ВНЗ, ЩО ФУНКЦІОНУЄ В УМОВАХ РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,50 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ЛЕВ Тетяна Олексіївна
УДК 658.012.4 (043.3)
СИНТЕЗ СИСТЕМИ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ВНЗ, ЩО ФУНКЦІОНУЄ В УМОВАХ РИНКУ
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донецькому державному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент Андрієнко Володимир Миколайович Донецький державний університет, докторант кафедри "Економічної кібернетики"
Офіційні опоненти
доктор економічних наук, професор Омельянович Лідія Олександрівна, Донецький державний університет економіки і торгівлі Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри “Фінансів та банківської справи”
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Мартякова Олена Володимирівна, Донецький інститут економіки промисловості Національної академії наук України, завідувач сектором “Проблем економічного регулювання соціально-економічних процесів”.
Провідна установа
Донецька державна академія управління, кафедра “Фінансового менеджменту” міністерства освіти і науки України
Захист дисертації відбудеться 30 червня 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31, ауд. 1146.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 29 травня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Виноградова О.В.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. У зв'язку з переходом до нових економічних відношень відбуваються зміни і в галузі вищої освіти країни. Насамперед реформується система фінансування вищих навчальних закладів (ВНЗ), де на передній план виходять децентралізовані джерела надходження грошових коштів. Нерівномірність надходження грошових коштів, збільшення рівня інфляції, зміна форм та засобів роботи ВНЗ виявляють значне навантаження на служби, що реалізують планування, облік та контроль фінансово-господарської діяльності ВНЗ. Ці служби повинні організувати свою діяльність так, щоб оперативно враховувати зміни в економічному середовищі (оцінювати матеріальні, людські, фінансові ресурси), оптимальним чином вживати короткострокові рішення щодо реалізації обраної стратегії, постійно контролювати і регулювати відхилення фактичних результатів діяльності ВНЗ від планових.
Проблемам розробки механізмів, які регулюють фінансово-господарську діяльність підприємств у ринкових відносинах, присвячено багато робіт вітчизняних та закордонних вчених-економістів, зокрема, Амітана В.Н., Балабанова І.Т., Балабанової Л.В., Дамарі Р., Данілочкіной Н.Г., Друрі К., Лисенка Ю.Г., Міддлотона Д., Омел’янович Л.О., Петренка В.Л., Первозванського А. А., Уткіна Э.А., Фатхутдінова Р.А., Чумаченка М.Г. та інших. Однак питання фінансового менеджменту ВНЗ на сьогоднішній час не одержали достатнього висвітлення.
Необхідність розробки механізмів, які забезпечують ефективне використання грошових коштів ВНЗ в умовах нестабільного економічного середовища, та побудова на базі цих механізмів системи планування надходжень і витрачання грошових коштів, що знижують втрати від дії інфляції обумовлює актуальність теми дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності зі складовою частиною теми дослідження "Господарчий механізм виробничих систем", що виконується у Донецькому державному університеті (№ держреєстрації – 01920005513), та наказами №926/06 від 18.09.97 і №931/06 від 18.09.97 по Донецькому державному університету про створення відділу “Діагностичного аналізу і аналітичного обліку фінансово-господарської діяльності ДонДУ” щодо вирішення задач фінансового та управлінського обліку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИНТЕЗ СИСТЕМИ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ВНЗ, ЩО ФУНКЦІОНУЄ В УМОВАХ РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок