Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНОЗЕМНИМ ІНВЕСТУВАННЯМ В УМОВАХ АКТИВІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦТВА

УПРАВЛІННЯ ІНОЗЕМНИМ ІНВЕСТУВАННЯМ В УМОВАХ АКТИВІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНОЗЕМНИМ ІНВЕСТУВАННЯМ В УМОВАХ АКТИВІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,49 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство освіти і науки України
Національний університет “Львівська політехніка”
КОВАЛИШИН
Петро Володимирович
УДК 338.242.2:330.322.2
УПРАВЛІННЯ ІНОЗЕМНИМ
ІНВЕСТУВАННЯМ В УМОВАХ
АКТИВІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦТВА
Спеціальність: 08.06.02 –
Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів- 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кузьмін Олег Євгенович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
директор Навчально-наукового інституту
економіки і менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Чернявський Олександр Павлович,
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук, доцент
Мізюк Богдан Михайлович,
Львівська комерційна академія,
декан факультету менеджменту.
Провідна установа: Інститут регіональних досліджень
Національної Академії наук України, відділ
соціально-економічних і правових проблем
розвитку підприємництва, м. Львів.
Захист відбудеться “_22_”_березня_2002 р. о 17,00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К35.052.03 в Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, 12, 4-й корпус, ауд.301Б.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська 1.
Автореферат розісланий “_19_” _лютого__2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пащенко І.Н.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У системі управління різними видами діяльності будь-якого підприємства одним з найбільш складних і відповідальних є управління інвестуванням, яке в розвинутих країнах сформувалось в спеціалізовану область знань. Обмеженість внутрішніх інвестиційних ресурсів вимагає залучення інвестицій із-за кордону. Для багатьох постсоціалістичних країн, які обрали шлях ринкової трансформації економіки, прямі іноземні інвестиції стали визначальним каталізатором інтеграції національних економік в глобальну світову мережу виробництва і послуг .
Дослідження вітчизняних та зарубіжних учених свідчать про те, що ріст економіки значною мірою визначається обсягами та структурою інвестицій, їх цільовим використанням. В умовах трансформації ринкових відносин і активізації підприємництва зростає значення впливу зовнішнього середовища на кінцеві результати діяльності суб’єктів господарювання.
Інвестиції є одним з основних напрямів розширення та відтворення ресурсного потенціалу господарства на якісно новому рівні. Визначальними передумовами розвитку підприємництва є вдосконалення системи управління інвестиційною діяльністю, проте очевидно, що одна з причин кризового стану економіки криється в низькій інвестиційній активності суб’єктів підприємництва через обмеженість власних ресурсів. Таким чином, актуальним є дослідження проблем стимулювання інвестиційної активності підприємців, а також проблем створення сприятливого клімату для іноземних інвесторів. Розвиток ринкових умов господарювання вимагає удосконалення підходів до оптимізації інвестиційних потоків. У зв’язку з цим особливої ваги набуває потреба систематизації інструментарію з управління інвестиціями.
Вагомий науковий внесок у дослідження проблем управління інвестуванням та формування ринку інвестиційного капіталу зробили: Бажал Ю.М., Бланк І.О., Бузько І. Р. Геєць В.М, Герасимчук М., Голіков В.І., Гойко М.Ф., Губський Б.В., Гудзинський О.Д., Долішній М., Кузьмін О.Є., Лукінов І.І., Мертенс О.В., Мороз А.М., Нейкова А.І., Пахомов Ю., Пересада А.А., Переход А.А., Петрович Й.М., Савлук М.І., Тивончук І. О., Черваньов Д.М., Федоренко А.Г., Філіпенко А. та інші вчені. Серед економістів Західної Європи і США вагомим є внесок Дж.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНОЗЕМНИМ ІНВЕСТУВАННЯМ В УМОВАХ АКТИВІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок