Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ НА ОСНОВІ ПРОЦЕСНОГО ПІДХОДУ

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ НА ОСНОВІ ПРОЦЕСНОГО ПІДХОДУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ НА ОСНОВІ ПРОЦЕСНОГО ПІДХОДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,28 KB
Завантажень:
355
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Чала Оксана Вікторівна
УДК 65.018:656.13
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ НА ОСНОВІ ПРОЦЕСНОГО ПІДХОДУ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник –кандидат економічних наук, професор
Коюда Павло Миколайович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Орлов Петро Аркадійович,
Харківський національний економічний університет, завідувач кафедри економіки і маркетингу
кандидат економічних наук, професор
Криворучко Оксана Миколаївна,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, професор кафедри менеджменту
Провідна установа:
Харківський національний автомобільно-дорожний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту, м. Харків.
Захист відбудеться " 7 " березня 2008 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .820.05 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. 3.501.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. 2.209.
Автореферат розісланий “6” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чорнобровка І. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розвиток економіки України на сучасному етапі значною мірою залежить від якості як одного із чинників забезпечення національних інтересів. Поліпшення якості продукції та послуг і відповідно конкурентоспроможності сприяє поширенню виробництва й обсягу продажу на внутрішньому та зовнішньому ринках й зміцненню позиції підприємств, галузей та промисловості в цілому. Одним із глобальних завдань із забезпечення необхідного рівня якості продукції і послуг є побудова на підприємствах сучасних ефективних, процесно-орієнтованих систем управління якістю.
Актуальність теми дослідження. Створення передумов для розвитку залізничної галузі, підвищення якості транспортного забезпечення та конкурентоспроможності залізничного транспорту згідно з Концепцією його реформування обумовлюють актуальність проблеми удосконалення управління якістю продукції промислових підприємств галузі з урахуванням специфіки процесів на цих підприємствах. Вирішення цієї проблеми вимагає насамперед розробки організаційно-методичного забезпечення управління якістю на конкретному підприємстві з урахуванням його особливостей.
Дослідження питань управління якістю проведені й висвітлені в роботах зарубіжних і вітчизняних фахівців та вчених Е. Демінга, Дж. Джурана, Ф. Кросбі, К. Ісікави, А. Фейгенбаума, Г. Тагуті, Дж. Харрінгтона, Л.М. Бадалова, А.В. Глічева, В.Л. Диканя, О.М. Криворучко, В.А. Лапидуса, І.І. Мазура, В.В. Окрепилова, П.А. Орлова, В.Д. Шапіро, М.І. Шаповала, В.Г. Шинкаренка та ін. Використання процесного підходу для управління промисловим підприємством в цілому та його окремих підсистем розглядається в роботах вчених та фахівців, а саме: В.Г. Еліферова, Г.Н. Калянова, В.В. Репіна, М. Робсона, М. Хаммера, Дж. Чампі, А. Шеєра та ін.
Однак на сьогодні недостатньо розроблені науково-практичні аспекти процесного підходу щодо побудови, функціонування й розвитку системи управління якістю на промисловому підприємстві залізничного транспорту. Це потребує створення процесно-орієнтованих підходів до побудови таких систем, які б на основі узагальнення основних проблем та умов реалізації процесного управління комплексно охоплювали визначення процесів, їх моніторинг й оцінку, вибір коригувальних та попереджувальних дій для підтримки якості на заданому рівні, її поступового підвищення, а також оцінку вказаних дій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ НА ОСНОВІ ПРОЦЕСНОГО ПІДХОДУ

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок