Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ВПЛИВ кріоконсервованої фетоплацентарної тканини НА ПЕРЕБІГ СТАБІЛЬНОЇ СТЕНОКАРДІЇ НАПРУГИ

Загрузка...

ВПЛИВ кріоконсервованої фетоплацентарної тканини НА ПЕРЕБІГ СТАБІЛЬНОЇ СТЕНОКАРДІЇ НАПРУГИ / сторінка 4

Назва:
ВПЛИВ кріоконсервованої фетоплацентарної тканини НА ПЕРЕБІГ СТАБІЛЬНОЇ СТЕНОКАРДІЇ НАПРУГИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,76 KB
Завантажень:
498
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Матеріали дисертації впроваджені в педагогічний процес кафедри післядипломної освіти лікарів-терапевтів Української медичної стоматологічної академії.
Особистий внесок здобувача. Дисертантом самостійно проведений патентно-інформаційний пошук і огляд літературних джерел за темою дисертації, визначені мета і завдання дослідження. Автор здійснив відбір і клініко-інструментальне обстеження пацієнтів, підготовив базу даних, статистичну обробку матеріалу й аналіз результатів дослідження, оформив дисертаційну роботу, підготував до друку результати досліджень. Також дисертант проводив трансплантацію кріоконсервованої плацентарної тканини разом із дипломованим спеціалістом-хірургом та самостійно вводив кріоконсервований екстракт плаценти, на що має відповідний сертифікат № 82; “Про участь у роботі школи-семінару та проходження базового навчання з проблем “Клітинна і тканинна трансплантація”. Імунологічні та біохімічні дослідження проведені разом із співробітниками центральної науково-дослідної лабораторії УМСА (керівник - д.м.н., проф. І.П.Кайдишев). Висновки та практичні рекомендації на основі виконаних досліджень сформульовані автором разом із науковим керівником.
Апробація результатів дисертації. Результати досліджень висвітлювались на республіканській науково-практичній конференції молодих учених (Харків, 2001); республіканській науково-практичній конференції “Роль первичной и вторичной профилактики основных терапевтических заболеваний в улучшении качества жизни” (Харків, 2001); Всеукраїнській науковій конференції “Успехи и перспективи развития криобиологии и криомедицины” (Харків 2001); підсумковій науково-практичній конференції лікарів-інтернів, магістрантів та клінічних ординаторів (Полтава, 2003). Робота апробована на засіданні апробаційної ради № 1 Української медичної стоматологічної академії.
Публікації. За матеріалами дисертації опубліковані 6 наукових праць, серед них 3 наукові статті у виданнях, визначених ВАК України для публікації результатів дисертаційних робіт, 1 патент України, а також 2 тез доповідей на вітчизняній науковій конференції.
Обсяг і структура дисертації. Дисертація викладена на 153 сторінках комп’ютерного тексту, складається із вступу, огляду літератури, трьох розділів особистих досліджень, висновків, практичних рекомендацій та списку використаних джерел. Текст ілюстрований 9 таблицями, 18 малюнками, що займають 18 сторінок тексту. Список літератури складається з 492 джерел вітчизняної та зарубіжної літератури.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
Матеріали і методи дослідження. Робота виконана на базі кафедри післядипломної освіти лікарів-терапевтів Української медичної стоматологічної академії, кардіологічного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського і Полтавського регіонального центру клітинної та тканинної трансплантації, 4 міської клінічної лікарні м. Полтави.
Спостерігали за 155 особами, репрезентативними за віком та статтю.
Серед обстежених хворих було 145 чоловіків (90%) та 11 жінок (10%) від загальної кількості обстежених. Середній віковий показник склав 39,72,4 роки.
Відповідно до поставлених завдань хворі були розподілені на такі групи:
І група (45 осіб) – практично здорові;
ІІ група (контрольна) – 62 хворих на стабільну стенокардію напруги ІІ-ІІІ ФК., які отримували тільки базисну антиангінальну терапію: нітросорбід 10 мг через 6 годин, метопролол від 50 мг до 100 мг, аспекард 100 мг. один раз на добу.
ІІІ група – 23 пацієнти, яким додатково до базисної терапії проводили трансплантацію кріоконсервованої фетоплацентарної тканини (КФПТ). Препарат розміром 1х1 см після розморожування під місцевою анестезією 0,5% розчином новокаїну в асептичних умовах одноразово трансплантували у верхньозовнішній квадрант сідниці на базі Полтавського регіонального центру клітинної та тканинної трансплантації.
ІV група - 25 хворих на стабільну стенокардію напруги ІІ-ІІІ ФК., яким додатково до базисної терапії призначався кріоконсервований екстракт плаценти (КЕП) дозою 2,0 мл через кожні 3 дні протягом 9 днів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ВПЛИВ кріоконсервованої фетоплацентарної тканини НА ПЕРЕБІГ СТАБІЛЬНОЇ СТЕНОКАРДІЇ НАПРУГИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок