Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ПРИСТРОЇВ АВТОМАТИЧНОЇ ЗМІНИ ЗАТИСКНИХ ЕЛЕМЕНТІВ В ТОКАРНОМУ МОДУЛІ

ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ПРИСТРОЇВ АВТОМАТИЧНОЇ ЗМІНИ ЗАТИСКНИХ ЕЛЕМЕНТІВ В ТОКАРНОМУ МОДУЛІ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ПРИСТРОЇВ АВТОМАТИЧНОЇ ЗМІНИ ЗАТИСКНИХ ЕЛЕМЕНТІВ В ТОКАРНОМУ МОДУЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,97 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ІБРАГІМ ФАРХАН САЛМАН АЛЬ РЕФО
(Йорданія)
УДК 621.941-229.3-187
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ПРИСТРОЇВ АВТОМАТИЧНОЇ ЗМІНИ ЗАТИСКНИХ ЕЛЕМЕНТІВ В ТОКАРНОМУ МОДУЛІ
Спеціальність 05.03.01- “Процеси механічної обробки, верстати та інструменти”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” на кафедрі “ Конструювання верстатів та машин”
Науковий керівник: |
доктор технічних наук, професор Кузнєцов Юрій Миколайович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри “Конструювання верстатів та машин”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Павленко Іван Іванович, Кіровоградський державний технічний університет, завідуючий кафедрою “Технології машинобудування”
кандидат технічних наук Сидорко Володимир Ігоревич, Науково - технологічний алмазний концерн НАН України, заступник генерального директора
Провідна установа:
Одеський державний політехнічний Університет, кафедра “Металорізальні верстати, метрологія і сертифікація” Міністерство освіти України м. Одеса.
Захист відбудеться 05.07.2002 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.002.11 при Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, навчальний корпус № 1, ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий 03.06 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Майборода В.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Проблема створення ГВС механічної оброки на базі верстатів з ЧПУ і верстатних модулів вимагає особливого підходу до виконання допоміжних рухів, пов’язаних з швидким переналагодженням технологічного оснащення, систем інструментального забезпечення і завантажувально - розвантажувальних пристроїв. Створення пристроїв автоматичної зміни затискних елементів (ПАЗЗЕ) пов’язано з вирішенням ряду технічних задач, що дозволяє значно підвищити техніко-економічні показники верстатів з ЧПУ і розширити їх технологічні можливості в умовах серійного і дрібно серійного виробництва.
З врахуванням підвищення питомої ваги серійного і дрібно серійного виробництва для успішного вирішення завдань, які стоять перед машинобудуванням, необхідне подальше підвищення гнучкості, розширення технологічних можливостей токарних автоматів і модулів, в тому числі які вмонтовані в ГВС, за рахунок вдосконалення їх вузлів, механізмів і оснащення. Розв'язання цих питань безпосередньо пов'язане зі скороченням термінів освоєння нових моделей верстатів, підвищенням їх якості і надійності, скороченням витрат на ремонт і технічне обслуговування, з отриманням інформації для управління якістю при виготовленні верстатів.
Одним з недоліків токарних автоматів з ЧПУ є вузький діапазон діаметрів закріплюємих заготовок без переналагодження. Це суттєво зменшує технологічні можливості цих верстатів, які працюють в складі токарного модуля або входять до складу ГВС, приводить до додаткових втрат часу на переналадку або зміну затискних елементів (ЗЕ). До теперішнього часу, не дивлячись на велику кількість відомих конструкцій, відсутні цангові затискні патрони (ЗП), що реалізують безперервну схему обхвату діапазону діаметрів затискуємих заготовок і методики їх проектування. Поки єдиним вирішенням цієї проблеми може бути автоматична зміна затискних цанг по аналогії зі зміною ріжучих інструментів. При цьому треба вирішувати питання забезпечення надійності і точності позиціювання і, як наслідок, точності затиску заготовок. Крім того, треба забезпечити швидкий зв’язок затискних цанг з приводом затиску і передачу крутячого моменту від шпинделя заготовці через затискну цангу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ПРИСТРОЇВ АВТОМАТИЧНОЇ ЗМІНИ ЗАТИСКНИХ ЕЛЕМЕНТІВ В ТОКАРНОМУ МОДУЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок