Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗШИРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ У ВІБРУЮЧИХ КОНТЕЙНЕРАХ

РОЗШИРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ У ВІБРУЮЧИХ КОНТЕЙНЕРАХ

Назва:
РОЗШИРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ У ВІБРУЮЧИХ КОНТЕЙНЕРАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,09 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний ІНСТИТУТ”
Пшенічний Ігор Миколайович
УДК 621.9.048
РОЗШИРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ У ВІБРУЮЧИХ КОНТЕЙНЕРАХ
Спеціальність: 05.03.01 – Процеси механічної обробки,
верстати та інструменти
Автореферат
дисертації на здобуття ученого ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Технологія машинобудування" Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Лубенська Людмила Михайлівна,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, м. Луганськ,
доцент кафедри "Технологія машинобудування"
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кузнєцов Юрій Миколайович,
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут",
професор кафедри "Конструювання верстатів та машин"
кандидат технічних наук, доцент
Берник Максим Павлович,
Вінницький державний аграрний університет, доцент кафедри "Автоматизація та комплексна механізація технологічних процесів".
Провідна організація: Донбаська державна машинобудівна академія Міністерства освіти і науки України, м.Краматорськ
Захист відбудеться 21 червня 2005 р. у 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .002.11 у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус №1, аудиторія № 214.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"
Автореферат розісланий 20 травня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Майборода В.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення технічного рівня машин та механізмів суттєво пов'язано з необхідністю подальшого удосконалювання методів обробки деталей, у тому числі розрізних плоских тонкостінних деталей типу кілець, якість яких значною мірою впливає на надійності роботи всього виробу. Задача одержання необхідної якості пов'язана з удосконаленням оброблювально-очищувальних операцій, що складають від 6% до 50% трудомісткості виготовлення різних виробів. Одним із методів, що дозволяє підвищити продуктивність очищувальних і оброблювальних операцій, є процес вібраційної обробки (ВіО) вільними абразивами у вібруючих контейнерах, зокрема U-подібної форми з інерційним віброзбуджувачем, розташованим у крайній нижній точці контейнера уздовж усієї його подовжньої осі, з завантаженням деталей, що оброблюються, внавал. Відповідно до цього актуальною науково-технічною задачею стосовно фінішної обробки розрізних плоских тонкостінних деталей типу кілець є задача пошуку взаємозв'язку між вібраційним обладнанням, пристроєм, інструментом і вибору їх раціональних параметрів для одержання умовно детермінованого процесу, що реалізує необхідні розмірні характеристики деталей, і тим самим розширення технологічних можливостей раніше безрозмірного методу обробки.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана на кафедрі “Технологія машинобудування” Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у відповідності до державних бюджетних тем ДН-19-01 “Моделювання взаємозв'язків геометричних і енергетичних параметрів електромеханічних процесів, пристроїв і технологічних систем енергозберігаючого напрямку” (2001-2003 рр.), ДР № 0101U03277 і ДН-03-04 “Теоретичні дослідження процесів плазмової, віброабразивної і гідроабразивної обробки, комп'ютерного синтезу оптимальних технологічних середовищ” (2004-2006 рр.), ДР № 0104U000100, а також темою М-02-04 “Розширення технологічних можливостей обробки виробів з металевих матеріалів вібраційним і струминним методами” (2004-2004 рр.).
Мета й задачі досліджень. Інтенсифікація фінішної обробки і забезпечення заданих характеристик розрізних плоских тонкостінних деталей типу кілець за рахунок розширення технологічних можливостей їхньої обробки у вібруючих контейнерах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗШИРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ У ВІБРУЮЧИХ КОНТЕЙНЕРАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок