Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТРАНСНАЦІОНАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ ЗЛОЧИНИ ЯК ОБ’ЄКТ КРИМІНАЛІСТИЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

ТРАНСНАЦІОНАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ ЗЛОЧИНИ ЯК ОБ’ЄКТ КРИМІНАЛІСТИЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

Назва:
ТРАНСНАЦІОНАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ ЗЛОЧИНИ ЯК ОБ’ЄКТ КРИМІНАЛІСТИЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,90 KB
Завантажень:
173
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
БОРИСОВА Лариса Володимирівна
УДК 343.98
ТРАНСНАЦІОНАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ ЗЛОЧИНИ ЯК ОБ’ЄКТ КРИМІНАЛІСТИЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ
12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика;
судова експертиза
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ-2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті внутрішніх справ
Науковий керівник: Заслужений діяч науки і техніки, доктор юридичних наук, професор Салтевський Михайло Васильович, Університет економіко-правових наук, професор кафедри кримінально-правових дисциплін, Харківський національний університет внутрішніх справ, професор кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії.
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор Клименко Ніна Іванівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченко, професор кафедри криміналістики
доктор юридичних наук, доцент Лук’янчиков Євген Дмитрович, Київський національний університет внутрішніх справ, професор кафедри кримінально-правових дисциплін
Захист відбудеться „26”жовтня 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.007.01 в Київському національному університеті внутрішніх справ за адресою: 03035, м. Київ, Солом’янська пл., 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету внутрішніх справ (03035, м. Київ, Солом’янська пл., 1).
* Автореферат розісланий “24” вересня 2007 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.І. Казміренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інформаційно-комунікаційні технології є одними з найважливіших чинників, які впливають на формування пріоритетних напрямів розвитку двадцять першого століття: надаються безпрецедентні можливості доступу до інформації, колективного її використання та взаємного обміну. Науково-технічний прогрес встановив перед людством відповідальність за використання отриманої могутності – „розвиток техніки несе необмежені можливості для добра і зла” Винер Н. Кибернентика или управление и связь в животном и машине. – М.: Сов. радио, 1968. – С.76., а нові можливості, що створюються телекомунікаційними Телекомунікації – будь-яка передача знаків, сигналів, записів, образів, звуків, інформації чи свідчень будь-якого характеру, що передаються повністю або частково за допомогою телефонного зв’язку, радіо, електромагнітної, фотоелектронної чи фотооптичної системи. (Офіційний переклад нормативних актів Євросоюзу в сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Громадська організація ІНТЕРНЬЮЗ-УКРАЇНА. – Київ, 2000. – С.17).
мережами, поставили під сумнів більшість традиційних передумов правових систем.
Термін „комп’ютерні злочини” був розроблений для визначення як абсолютно нового виду злочинності, що орієнтуються на комп’ютери, телекомунікаційні мережі та їх користувачів, так і для більш традиційних злочинів, для здійснення яких сьогодні використовується комп’ютерне обладнання. Серед комп’ютерних злочинів, вчинених у світі, все більше стає „міжнародних”, таких, які в якості засобів або жертв використовують інформаційні системи різних держав світу, з можливістю доступу до національних, у тому числі й спеціально захищених інформаційних ресурсів, що створює нові умови для організованої злочинності – використання Інтернет не тільки для здійснення правопорушень, але і для організації віртуальних банд.
Інформаційна безпека є частиною національної безпеки, стан її розвитку відображає рівень цивілізації суспільства, зокрема: перехід до ринкових відносин та інтеграція України до світового співтовариства, розвиток в Україні відносин власності та визнання інформації як об’єкта права власності, підвищення цінності інформації як товару, зумовило вдосконалення законодавчого процесу й тактики регулювання інформаційно-правових відносин з метою приведення вітчизняного законодавства у відповідність із загальноприйнятими міжнародними нормами, які закріплені в статті 9 Конституції України, а це дозволяє стверджувати, що наша держава, поряд із заходами стимулювання розвитку інфраструктури на основі новітніх технологій, вживає заходи щодо протидії комп’ютерній злочинності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ТРАНСНАЦІОНАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ ЗЛОЧИНИ ЯК ОБ’ЄКТ КРИМІНАЛІСТИЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок