Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА І ПРОГНОЗУВАННЯ ВПЛИВУ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА НА ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ОЦІНКА І ПРОГНОЗУВАННЯ ВПЛИВУ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА НА ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ОЦІНКА І ПРОГНОЗУВАННЯ ВПЛИВУ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА НА ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,05 KB
Завантажень:
453
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР ІНДУСТРІАЛЬНИХ
ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ НАН УКРАЇНИ
РУДИКА ВІКТОР ІВАНОВИЧ
УДК 303.094.6:338.45:669
ОЦІНКА І ПРОГНОЗУВАННЯ ВПЛИВУ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА НА ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Харківському національному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, професор
Афанасьєв Микола Васильович,
Харківський національний економічний університет,
проректор
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Булєєв Іван Петрович,
Інститут економіки промисловості НАН України, заступник директора;
кандидат економічних наук, доцент
Шемаєва Людмила Григорівна,
Харківський національний економічний університет, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу
м. Володимира Даля, кафедра менеджменту, Міністерство освіти і
Захист відбудеться “12” жовтня 2007 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К .251.01, у Науково-дослідному центрі індустріальних проблем розвитку НАН України за адресою: 61002, м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 7-й під’їзд, 8 поверх.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку НАН України за адресою: 61002, м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 7-й під’їзд, 8 поверх.
Автореферат розісланий “11” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І. М. Волик
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Гірничо-металургійний комплекс (ГМК) є провідним в економіці України, тому що на нього приходиться 30% обсягів промислового виробництва в країні і 60% експорту продукції. Коксохімічна галузь є складовою технологічного ланцюжка з виробництва металопродукції, але вона не є напряму експортно орієнтованою, тому що більша частина коксу споживається на вітчизняних металургійних підприємствах. Однак опосередковано, через продукцію останніх, вона зазнає впливу зовнішнього середовища (світової і національної економік).
Проблемами оцінки впливу зовнішнього середовища на підприємства займалися такі вчені, як: Балабанова Л., Бенсуассан Б., Булєєв І., Вейхрич Н., Воронкова А., Дженстер П., Нємцов В., Стрикленд А., Томпсон А., Фляйшер К., Хассі Д., Хілл Т., Шемаєва Л. та ін.
Але деякі важливі питання при цьому залишилися нерозглянутими, як то: визначення чинників зовнішнього середовища (світової та національної економік), які впливають на виробництво металопродукції, а також коксу; використання економіко-математичних методів для визначення впливу факторів зовнішнього середовища на виробництво металопродукції та коксу на вітчизняних підприємствах.
Важливою проблемою залишається і визначення впливу зовнішнього середовища на підприємства з урахуванням потенціалу їх внутрішнього середовища. У більшості своїй цей вплив визначається експертним шляхом з залученням методу SWOT-аналізу, який є неформалізованим і загальним дослідженням без цільового його призначення.
У зв’язку з цим тема дисертаційної роботи, у якій вирішуються зазначені вище проблеми, є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження здійснювалося в рамках планів виконання таких науково-дослідних робіт:
1. На кафедрі економіки підприємства та менеджменту Харківського національного економічного університету за темою: “Розробка методики планування інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств”
(№ ДР – 0103U008936).
2. У Науково-дослідному центрі індустріальних проблем розвитку НАН України за темою: “Обґрунтування стратегічних напрямків соціально-економічного розвитку регіону в умовах євроінтеграційних процесів” (№ ДР – 0105U004636).
Мета й завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОЦІНКА І ПРОГНОЗУВАННЯ ВПЛИВУ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА НА ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок