Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,33 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МIНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
УДК 330.115.658.512
Ремпель Олександр Генріхович
МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГО-ОРІЄНТОВАНОГО
УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ВЕЛИКОГО
ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Спеціальність 08.03.02 - Економіко-математичне моделювання
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк - 1999
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького державного університету Міністерства освіти України (м. Донецьк).
Науковий керівник - доктор економічних наук
Гузь Микола Григорович,
Донецький державний університет
Міністерства освіти України,
професор кафедри матетатики та математичних
методів у економіці (м. Донецьк)
Офіційні опоненти : доктор економічних наук, професор
Забродський Вячеслав Адамович,
завідуючий кафедрою економічної
кібернетики Харківського державного
університету Міністерства освіти України,
кандидат економічних наук, доцент
Олейник Юрій Тимофійович,
завідуючий кафедрою математики
та обчислювальної техніки
Макіївського економіко-гуманітарного
Інститута Міністерства освіти України,
Провідна установа - Інститут економіки промисловості НАН України, відділи проблем управління виробництвом і проблем ефективного використання виробничого потенціалу (м. Донецьк).
Захист відбудеться 15 грудня 1999 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.01 у Донецькому державному університеті за адресою: 340015, м.Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету (340055, м.Донецьк, вул.Університетська, 24)
Автореферат розісланий 20 березня 1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.е.н., доцент Овечко Г.С.
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Сучасний стан національної економіки багато в чому визначається кризою виробничої сфери, основною ланкою якої є підприємство. Тому необхідно побудувати механізми адаптації підприємств до сучасних умов господарювання і розробити ринкову концепцію виробничого менеджменту. Ринкова концепція управління заснована на тому, що управління є діяльністю господарюючого суб'єкту, в процесі якої відбувається упорядкування його структурних елементів на основі ринкових механізмів регулювання господарських процесів. В ринковій концепції управління цілі управління визначаються інтересами конкретного трудового колективу (а не народногосподарськими інтересами, притаманними плановій концепції управління) і одержуваний прибуток призначається передусім для задоволення соціальних та економічних інтересів членів трудового колективу і власників майна господарюючого суб'єкту.
Таким чином управління виробництвом стає наукою і мистецтвом прийняття рішень щодо створення конкурентних переваг у ринковому середовищі і подолання конкурентних бар'єрів. В сфері економіки виробництва і теорії конкуренції широко відомі праці професора Гарвардської школи бізнесу Майкла Е. Портера. Дослідженням проблем конкуренції займаються Г. Л. Азаєв, Ю. І. Коробов, А. Ю. Юданов, А. І. Ястремський і ін.
Розвиток економіки ринково-підприємницького типу викликав серію реформ в управлінні як самою економікою, так і її найважливішим елементом - виробництвом, в яких перевага надається не економічному зростанню як такому, а ефективності, що досягається насамперед завдяки гнучкості і швидкій адаптації до умов зовнішнього середовища, що змінюються. Проблема моделювання управління виробництвом на різних етапах економічного розвитку розбудовується у працях М. І. Іванова, В. Н. Амітана, В. В. Шкурби, В. Ф. Ситніка, К. Г. Татевосова, В. А. Забродського, Ю. Г. Лисенка, В. Л. Петренка та ін.
Сучасне управління виробництвом повинно бути маркетинго-орієнтованим з широким використанням модельних економіко-математичних конструкцій. На більшості підприємств створені відділи маркетингу, основною задачею яких стало вивчення ринку. При цьому необхідно витримати цілісність процесу управління шляхом зміни функцій і повноважень усіх виробничих структур, застосування маркетингу як системи управління, а не у формі реалізації деяких його функцій: аналіз потреб, прогнозування ринку, вивчення товару.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок