Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Забезпечення якості і прискорення технологічної підготовки механоскладального виробництва

Забезпечення якості і прискорення технологічної підготовки механоскладального виробництва

Назва:
Забезпечення якості і прискорення технологічної підготовки механоскладального виробництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,70 KB
Завантажень:
397
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний технічний університет України “Київський політехнічн
ий інститут”


Національний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут”
Сімута роман русланович
УДК 621.757
Забезпечення якості і прискорення технологічної підготовки механоскладального виробництва
Спеціальність 05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології машинобудування Національного технічного університету України “КПІ”.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Пасічник Віталій Анатолійович,
Національний технічний університет України “КПІ”, м. Київ,
доцент кафедри технології машинобудування
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Глоба Лариса Сергіївна
Національний технічний університет України “КПІ”, м. Київ, завідуюча кафедрою телекомунікаційних систем та мереж,
кандидат технічних наук, доцент
Кирилович Валерій Анатолійович
Житомирський державний технологічний університет, м. Житомир,
декан факультету інформаційно-комп’ютерних технологій.
Провідна установа: Український науково-дослідний інститут авіаційної технології
(м. Київ)
Захист відбудеться "20" січня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.11 у Національному технічному університеті Україна “КПІ” за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. 1, ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “КПІ” за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий "18" грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Майборода В.С.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Якість технологічної підготовки виробництва, зокрема, механоскладального, суттєво впливає на собівартість виробів, а в умовах швидкої зміни попиту на продукцію, від часу, витраченого на технологічну підготовку виробництва, залежить наскільки швидко нові вироби з’являться на ринку. Тому, в умовах зміни і розширення номенклатури виробів, що випускаються, актуальною є задача забезпечення якості і прискорення технологічної підготовки механоскладального виробництва.
Розробка теоретичних основ і перших систем автоматизованого проектування технологічних процесів складання (САПР ТПС) почалася ще у 70...80 рр. ХХ сторіччя. Суттєвою вадою САПР ТПС того часу була практична відсутність методів автоматизованого формування математичних моделей складальних виробів. Ці моделі формувалися людиною в ручному режимі, що призводило до виникнення помилок у початкових даних і до збільшення часу проектування.
Сучасний рівень технічного прогресу дозволяє створити високопродуктивні САПР ТПС, але і до сьогодні вузьким місцем залишається формування математичної моделі складального виробу. Відсутність або недосконалість формалізованих методів визначення конструктивно-технологічних властивостей елементів складального виробу призводить до створення неповної або неточної математичної моделі виробу.
Одним із шляхів подолання цих недоліків є автоматизоване виявлення конструктивно-технологічних властивостей складального виробу, які суттєво впливають на якість і швидкість технологічної підготовки виробництва, зокрема, на автоматизоване проектування ТПС, із його тривимірної моделі, створеної у системі тривимірного моделювання (3D CAD системі).
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок досліджень дисертаційної роботи є продовженням держбюджетних тем № і № , які виконувались на кафедрі технології машинобудування НТУУ „КПІ” у відповідності з тематичним планом Держбюджетних науково–дослідних робіт НТУУ “КПІ”, який затверджено департаментом координації наукових досліджень вищих навчальних закладів та зведеного планування Міносвіти та науки України в 2000 році за пріоритетним напрямом “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології” по науково–експертній Раді за фаховим напрямом “Машинобудування”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Забезпечення якості і прискорення технологічної підготовки механоскладального виробництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок