Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,76 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Галацан Олександр Вікторович
УДК 351.773:353
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник –кандидат економічних наук, доцент
МАМОНОВА Валентина Василівна,
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доцент кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування
Офіційні опоненти –доктор фармацевтичних наук, кандидат економічних наук,
професор
НЕМЧЕНКО Алла Семенівна,
Харківський регіональний інститут державного управління
Національної академії державного управління
при Президентові України, професор кафедри управління охороною здоров’я
доктор медичних наук
КОВАЛЕНКО Олександр Сергійович,
Київський міжнародний науково-навчальний центр інформаційних
технологій та систем НАН і МОН України, начальник відділу
медичних інформаційних систем
Провідна установа –Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого
МОН України, кафедра адміністративного права, м. Харків
Захист відбудеться 24” вересня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .858.01 Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, просп. Московський, 75, зал засідань (1 поверх).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (61050, м. Харків, просп. Московський, 75).
Автореферат розісланий 20” серпня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лебець В.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Спрямованість теорії та практики державного управління на реформування сфери охорони здоров’я в Україні зумовлює оновлення механізмів державного управління на регіональному рівні, що потребує опрацювання та впровадження більш досконалого організаційно-економічного механізму, який би концентрував зусилля органів місцевої виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, ділових кіл та громадськості на розв’язанні протиріч і усуненні невідповідностей між фактичними потребами населення в медичній допомозі та послугах і реальними можливостями системи охорони здоров’я щодо якісного задоволення цих потреб в умовах трансформаційних перетворень. Зазначені протиріччя спричиняють порушення прав і свобод громадян України, негативно впливають на демографічну ситуацію, призводять до прогресуючого погіршення стану здоров’я населення, що в цілому стає питанням національної безпеки та майбутнього нації.
Значний внесок у розвиток теорії та практики державного управління в Україні, обґрунтування механізмів його вдосконалення, вивчення тенденцій та перебігу процесів централізації і децентралізації, дослідження особливостей регіональної політики держави та проблем реформування місцевого самоврядування зробили вітчизняні дослідники Бабаєв В.М., Бакуменко В.Д., Битяк Ю.П., Вакуленко В.М., Жаліло Л.І., Князєв В.М., Корженко В.В., Куценко О.Д., Мамонова В.В., Машкаров Ю.Г., Мельтюхова Н.М., Нижник Н.Р., Одінцова Г.С., Радиш Я.Ф., Рябченко О.П., Симоненко В.К., Солоненко І.М., Хомуленко Т.Б., Чернецький Ю.О. та ін.
Теоретичні та прикладні проблеми державного управління соціальною сферою на центральному й регіональному рівнях, можливий вибір раціональних шляхів її перебудови аналізують у своїх працях Бідний В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок