Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЧАСТОТНО - КЕРОВАНИЙ АСИНХРОННИЙ ЕЛЕКТРО-ПРИВІД МЕТАЛУРГІЙНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЛІНІЙ

ЧАСТОТНО - КЕРОВАНИЙ АСИНХРОННИЙ ЕЛЕКТРО-ПРИВІД МЕТАЛУРГІЙНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЛІНІЙ

Назва:
ЧАСТОТНО - КЕРОВАНИЙ АСИНХРОННИЙ ЕЛЕКТРО-ПРИВІД МЕТАЛУРГІЙНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЛІНІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,07 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
Казимир ЯГЕЛА
УДК: 62-83: 621.313.3
ЧАСТОТНО - КЕРОВАНИЙ АСИНХРОННИЙ ЕЛЕКТРО-ПРИВІД МЕТАЛУРГІЙНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЛІНІЙ
Спеціальність 05.09.03 - Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Львів - 1998
Дисертація є рукописом
Робота виконана в Політехнічному інституті Ченстохова (Польща)
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Лозинський Орест Юліанович
(ДУ "Львівська політехніка")
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Плахтина Омелян Григорович
(ДУ "Львівська політехніка")
доктор технічних наук, професор
Козярук Анатолій Євтихієвич
(Державний гірничий універ-ситет, Санкт-Петербург, Росія)
доктор технічних наук, професор
Садовий Олександр Валентинович
(Дніпродзержинський Держав-ний технічний університет)
Провідна організація: Інститут електродинаміки
НАН України, м. Київ
Захист відбудеться 26 грудня 1998 року о 10 год 00 хв на засіданні спеціалізованої Ради Д 35.052.02 при Державному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 290646 м. Львів, вул. С. Бандери, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Державного університету "Львівська політехніка"
(290646 м. Львів, вул. Професорська, 1)
Автореферат розісланий " " листопада 1998 року
Вчений секретар спеціалізованої Ради
кандидат технічних наук Шегедин О.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Одним з важливих напрямків розвитку електроприводу є дослідження, створення нових конструкцій та схем і впровадження, пов'язані з управлінням та регулюванням асинхронних машин. Важливість цієї проблеми випливає з популярності асинхронного двигуна з короткозамкнутим ротором як елемента електроприводу, який характеризується низькими інвестиційними й експлуатаційними затратами. Ці чинники, а також сучасні можливості частотного управління зумовили зацікавленість широкого загалу проектно-конструкторських організацій та дослідників опрацюванням нових систем живлення та структур управління й регулювання. Підтвердженням цієї думки є факти організації міжнародних науково-технічних конференцій з проблем керованого електроприводу, на яких проблемам частотно-керованого асинхронного електроприводу присвячено близько половини доповідей, надісланих спеціалістами зі всього світу.
Проблеми частотно-керованого асинхронного електроприводу тісно пов'язані з проблемами технологій, в яких використовуються ці приводи.
Металургійні рольганги є надзвичайно важливою ланкою металургійного технологічного процесу, оскільки вони забезпечують неперервність прокатки. Від надійності роботи рольгангів залежить якість виробів та продуктивність металургійного комбінату. Рольганги належать до транспортних систем і використовуються в лініях неперервного розливу сталі, гарячої та холодної прокатки листів, труб та ін. Проведені дослідження продемонстрували, що потужність цих ліній складає 20% повної потужності прокатного стану. Звідси виникає проблема модернізації цих ліній, особливо в частині їх електроприводів.
Вихідною базою для якісного проектування систем електроприводу змінного струму металургійних транспортних ліній є результати всебічних експериментальних та симуляційних досліджень. Симуляційні дослідження на сучасних комп'ютерах вимагають досконалих математичних моделей, в яких враховано всі визначальні фізичні фактори. Це твердження одинаково стосується як електричних машин, так і джерел живлення, об'єднаних за допомогою систем ідентифікації та керування.
Незважаючи на досягнення в галузі дослідження електроприводу транспортних систем, як індивідуального так і групо-вого, проблема дослідження систем електроприводів металургійних транспортних ліній з врахуванням їх специфічних особливостей сьогодні не є розв'язаною. Далека від свого завершення і проблема математичного моделювання таких складних електромеханічних комплексів. Тому створення методу дослідження процесів і характеристик частотно-керованого асинхронного електроприводу рольгангів з урахуванням механічних взаємодій транспортних систем, електромагнітних зв’язків в статичних перетворювачах і асинхронних двигунах, впливу систем керування приводу на технологічний процес і проведення за допомогою цього методу комплексу досліджень з вивчення динамічних і квазіусталених режимів, а також вироблення рекомендацій щодо проектування та правильної експлуатації систем електроприводу в цілому є на сьогоднішній день актуальною проблемою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЧАСТОТНО - КЕРОВАНИЙ АСИНХРОННИЙ ЕЛЕКТРО-ПРИВІД МЕТАЛУРГІЙНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЛІНІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок