Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделі ТА методи оцінки ефективності комп’ютерних мереж з неоднорідним багатокомпонентним потоком даних

Моделі ТА методи оцінки ефективності комп’ютерних мереж з неоднорідним багатокомпонентним потоком даних

Назва:
Моделі ТА методи оцінки ефективності комп’ютерних мереж з неоднорідним багатокомпонентним потоком даних
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,73 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Са’ді Ахмад Абдельхамід Саєд Ахмад
УДК 681.324
Моделі ТА методи оцінки ефективності
комп’ютерних мереж з неоднорідним
багатокомпонентним потоком даних
Спеціальність 05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Раскін Лев Григорович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Федорович Олег Євгенович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри інформаційно-управляючих систем;
доктор технічних наук, професор Нефьодов Леонід Іванович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно- інтегрованих технологій.
Провідна установа – Одеський національний політехнічний університет, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса. Національний країни, м. Київ.
Захист відбудеться “1” лютого 2007 року о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.07 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут”, за адресою: 61002, Харків – 2, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного уні-верситету “Харківський політехнічний інститут”, 61002, Харків–2, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий “22” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гамаюн І.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Постійне зростання практичного застосування комп’ютерних мереж (КМ), збільшення обсягів і суттєва неоднорідність даних, які передаються по мережі, диктують необхідність вирішення задач оцінки ефективності мереж залежно від їх структурі, топології, технічних характеристик і дисципліни функціонування, а також задач управління ресурсами. Ці задачі можуть бути вирішені тільки при наявності адекватних моделей КМ, які враховують характер та особливості вхідного потоку сполучень і процесу їх обробки. Відомі моделі КМ засновані на використанні добре розвинених математичних методів теорії масового обслуговування, яка опирається на потужний апарат марковських випадкових процесів. При цьому фактично використовується припущення про стаціонарності, ординарності і відсутність наслідку у потоках замовлень, які поступили та які вже обслужені. Реальні потоки цими властивостями не володіють. Математичний апарат для аналізу КМ у цій реальній ситуації розвинутий недостатньо. Необхідність розробки математичних моделей, які враховують немарковський характер випадкових процесів, що протікають в КМ, неоднорідність, нестаціонарність і неординарність вхідного потоку визначає актуальність теми дисертації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, які були виконані в рамках дисертаційної роботи, тісно пов'язані з темами науково-дослідних робіт, які виконувалися в НТУ “ХПІ” при особистій участі здобувача як виконавця:“Розробка інформаційних моделей для реалізації процедур структурного синтезу в комп’ютерно-інтегрованих системах” (план НДР МОН України, ДР № 0103U001543), “Розробка математичного забезпечення системи управління ресурсами в корпоративних комп’ютерних мережах” (договір про наукове співробітництво з НВП “ПРИИСК”, Харків, 2005), “Контроль та управління в корпоративних комп’ютерних мережах” (договір про наукове співробітництво з Українським науково-дослідним інститутом екологічних проблем (УкрНДІЕП), Харків, 2005).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Моделі ТА методи оцінки ефективності комп’ютерних мереж з неоднорідним багатокомпонентним потоком даних

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок