Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ТИПУ ТІЛ ОБЕРТАННЯ З ПРОФІЛЬНОГО ПРОКАТУ

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ТИПУ ТІЛ ОБЕРТАННЯ З ПРОФІЛЬНОГО ПРОКАТУ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ТИПУ ТІЛ ОБЕРТАННЯ З ПРОФІЛЬНОГО ПРОКАТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,75 KB
Завантажень:
140
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
ЛЯШУК ОЛЕГ ЛЕОНТІЙОВИЧ
УДК 621.81
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ТИПУ ТІЛ ОБЕРТАННЯ З ПРОФІЛЬНОГО ПРОКАТУ
05.02.08 – технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ТЕРНОПІЛЬ - 2006
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Гевко Богдан Матвійович,
Тернопільський державний технічний університет
імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри “Технологія машинобудування”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Карпусь Владислав Євгенович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
професор кафедри “Технологія машинобудування та металорізальні верстати;
кандидат технічних наук
Cтойко Ігор Іванович,
Тернопільський державний технічний університет
імені Івана Пулюя,
доцент кафедри “Менеджмент підприємницької діяльності”.
Провідна установа: Одеський національний політехнічний університет,
кафедра “Технологія машинобудування”,
Міністерство освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться “ 17” березня 2006 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.03 Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий “_15__” __лютого___________ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Данильченко Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з передумов подолання кризової ситуації у національній економіці є подальший розвиток машинобудування, який сприяє зростанню продуктивності праці, підвищенню ефективності виробництва, покращенню якості продукції та вимагає принципово нових пiдходiв до створення й використання високоефективних ресурсоощадних технологій.
Незважаючи на значну кількість наукових праць, які присвячені виробництву профільних гвинтових і кільцевих заготовок, рівень технологічного забезпечення в нашій державі та за її межами залишається недостатньо високим, а наукова база для його створення не завжди відповідає сучасним вимогам за матеріало- та енерго-місткістю.
Серед зазначених проблем важливе місце посідає дослідження та розроблення прогресивних технологічних процесів формоутворення гвинтових і кільцевих заготовок, які набули широкого застосування у різних галузях народного господарства. Підвищені вимоги до технологічних і конструктивних параметрів, якості, надійності та довговічності, розширення функціональних можливостей гвинтових та кільцевих заготовок потребують проведення глибокого аналізу існуючих технологій їх виготовлення та здійснення на цій основі науково обгрунтованих теоретичних і експериментальних напрацювань з метою успішного їх впровадження у виробництво.
Отже, дослідження, спрямовані на розроблення та практичну реалізацію раціональних технологічних процесів одержання профільних заготовок є актуальними, доцільними та перспективними з огляду на необхідність впровадження конкурентноздатних технологій з високими техніко-економічними показниками.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами та темами. Роботу виконано відповідно до тематики Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя та Української державної програми з розвитку сільськогосподарського машинобудування та забезпечення агропромислового комплексу конкурентноспроможною технікою Комітету з питань науки і техніки України (розділ “Машинобудування”, поз.43) “Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні на 2000-2006рр.”), за якими виконувался держбюджетні теми: №ДІ 111-04 “Розробка та дослідження технологій формоутворення профільних гвинтових елементів технічного обладнання”; №ДІ78-99, №0199U003997 “Моделювання технологічних процесів та гвинтових транспортних систем сільськогосподарських машин”, “Розробка та дослідження технологій формоутворення профільних гвинтових елементів технічного обладнання” (номер державної реєстрації 0104U000640).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ТИПУ ТІЛ ОБЕРТАННЯ З ПРОФІЛЬНОГО ПРОКАТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок