Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ І ПАРАМЕТРІВ ОПЕРАЦІЙ ШЛІФУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ВАЛІВ ПРИВОДІВ ШАХТНИХ КОНВЕЄРІВ

ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ І ПАРАМЕТРІВ ОПЕРАЦІЙ ШЛІФУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ВАЛІВ ПРИВОДІВ ШАХТНИХ КОНВЕЄРІВ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ І ПАРАМЕТРІВ ОПЕРАЦІЙ ШЛІФУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ВАЛІВ ПРИВОДІВ ШАХТНИХ КОНВЕЄРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,71 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Ковальчук Олександр Миколайович
УДК 621.923
ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ І ПАРАМЕТРІВ ОПЕРАЦІЙ ШЛІФУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ВАЛІВ ПРИВОДІВ ШАХТНИХ КОНВЕЄРІВ
Спеціальність 05.02.08 ? технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2008
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в ВАТ Харківський машинобудівний завод “Світло шахтаря” Міністерства промислової політики України (м. Харків).
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Новіков Федір Васильович,
Харківський національний економічний університет,
професор кафедри “Техніка і технології” (м. Харків).
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Якімов Олександр Васильович,
Одеський національний політехнічний університет, професор кафедри “Технологія машинобудування”
(м. Одеса);
кандидат технічних наук
Ліщенко Наталя Володимирівна,
Одеська національна академія харчових технологій, асистент кафедри “Фізика та матеріалознавство”
(м. Одеса).
Захист відбудеться “_18_” квітня 2008 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.02 в Одеському національному політехнічному університеті за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий “14” березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Оборський Г.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На машинобудівних підприємствах параметри точності і якості обробки деталей машин традиційно формуються на операціях остаточного шліфування. Тому вдосконалювання даних операцій має велике наукове й практичне значення. В значній мірі це відноситься до шліфування відповідальних деталей типу вал (східчастих валів, валів?шестірней й інших) приводів шахтних конвеєрів ? планетарних редукторів потужністю більше 200 кВт, що виготовляються з низьковуглецевих легованих сталей, загартованих до твердості HRC 62?65. Дані деталі працюють в умовах значних навантажень і до них пред'являються високі вимоги по точності і якості обробки. Наприклад, точність розміру вала діаметром 200 мм ? у межах 0,002…0,008 мм, а шорсткість обробки ? =0,2 мкм. Це викликає значні труднощі їхньої обробки як з погляду стабільного забезпечення точності й шорсткості, так і збільшення продуктивності обробки, оскільки застосовувані операції круглого урізного й поздовжнього шліфування характеризуються досить високою трудомісткістю.
Підвищити точність, якість і продуктивність обробки можна, як відомо, за рахунок застосування автоматизованого технологічного обладнання й оптимальних за структурою й параметрами операцій круглого зовнішнього шліфування. При цьому важливо знати технологічні можливості операцій шліфування, мати у своєму розпорядженні математичні моделі основних параметрів обробки, що дозволить науково обґрунтовано вибирати оптимальний маршрут обробки й параметри операцій. Однак, на практиці рішення оптимізаційних технологічних задач як і раніше виконується на основі емпіричних залежностей, отриманих для цілком конкретних умов обробки, що не дає загального уявлення про технологічні можливості операцій шліфування по підвищенню точності, якості й продуктивності обробки. У зв'язку із цим у роботі вирішується важливе й актуальне науково-практичне завдання розробки і впровадження ефективних операцій круглого зовнішнього шліфування відповідальних валів приводів шахтних конвеєрів на основі оптимізації їхньої структури й параметрів за критерієм найменшого основного часу обробки з урахуванням обмежень по точності й шорсткості оброблюваної поверхні.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 516 від 18.04.2006 р. “Державна програма розвитку машинобудування на період 2006-2011 р.р.” і тематичних планів робіт ВАТ Харківський машинобудівний завод “Світло шахтаря”.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ І ПАРАМЕТРІВ ОПЕРАЦІЙ ШЛІФУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ВАЛІВ ПРИВОДІВ ШАХТНИХ КОНВЕЄРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок