Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> міцність та тріщиностійкість залізобетонних балок ЗА похилиМИ перерізамИ ПРИ ДІЇ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ

міцність та тріщиностійкість залізобетонних балок ЗА похилиМИ перерізамИ ПРИ ДІЇ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Назва:
міцність та тріщиностійкість залізобетонних балок ЗА похилиМИ перерізамИ ПРИ ДІЇ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,61 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
БРЕДНЬОВ АРТУР МИХАЙЛОВИЧ

УДК 624.072.2: 620.17
міцність та тріщиностійкість залізобетонних балок ЗА похилиМИ перерізамИ ПРИ ДІЇ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ОДЕСА – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: Заслужений діяч науки та техніки України, доктор технічних наук, професор Дорофєєв Віталій Степанович, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій, ректор Одеської державної академії будівництва та архітектури.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Яременко Олександр Федорович, завідувач кафедри будівельної механіки Одеської державної академії будівництва та архітектури;
- кандидат технічних наук, доцент Воскобійник Павло Павлович, доцент кафедри залізобетонних, кам’яних конструкцій та опору матеріалів, Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка.
Захист дисертації відбудеться 25 вернесня 2007 р. о 11 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 у Одеській державній академії будівництва та архітектурі за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розіслано “23” серпня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради,
к.т.н., доцент В.М. Карпюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Багато залізобетонних елементів (мости, бункера, підкранові балки, елементи гідротехнічних споруд, елементи конструкцій будівель та споруд у сейсмічних районах, перекриття, на яких встановлено важке обладнання та станки) в період експлуатації зазнають дію малоциклових (малоповторних) навантажень.
В порівнянні з розробленою теорією багатоциклової втомлюваності залізобетонних елементів (Абашидзе А.І., Берг О.Я., Залєсов О.С., Кваша В.Г. та інші), обґрунтованої теорії малоциклової втомлюваності у теперішній час не створено. Окремі експериментальні дослідження (Бабич Є.М., Барашиков А.Я., Дорофєєв В.С., Макаренко Л.П., Погореляк А.П., Руденко В.В. та ін.) показали, що малоциклові навантаження суттєво впливають на міцність бетону, розкриття та закриття тріщин, елементи, що зазнають згину, тощо. Позитивний чи негативний вплив на міцність бетону залежить від рівня навантаження та кількості його повторень.
Вивчення впливу малоциклових навантажень на зміну механічних властивостей бетону та роботу залізобетонних елементів, а також розробка методики їх врахування при проектуванні конструкцій мають поглибити теорію бетону та залізобетону, описати реальний напружено-деформований стан елементів та забезпечити необхідну надійність конструкцій в період їх експлуатації.
Окрім цього, у теперішній час недостатньо досліджене питання розвитку технологічних тріщин при малоцикловому навантаженні. У зв’язку з цим необхідне більш поглиблене експериментальне та теоретичне вивчення характеру розподілу технологічних тріщин та їх росту при малоцикловому навантаженні, а також їх впливу на фізико-механічні властивості бетону та величину деформацій.
Таким чином, дослідження бетонних та залізобетонних конструкцій при дії малоциклових навантажень є актуальною задачею, отримані результати мають представляти теоретичний та практичний інтерес.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною науково-дослідних робіт кафедри “Залізобетонні та кам’яні конструкції” ОДАБА на 2004-2006 р.р. “Технологічна пошкодженість бетону та її вплив на роботу і розрахунок залізобетонних конструкцій” (держреєстр №0104U000515) та на 2001-2010 р.р. “Дослідження напружено-деформованого стану та розрахунок елементів пошкоджених залізобетонних конструкцій” (№0104U007342).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: міцність та тріщиностійкість залізобетонних балок ЗА похилиМИ перерізамИ ПРИ ДІЇ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок