Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Автоматизована система керування технологічними процесами огрудкування металургійної сировини

Автоматизована система керування технологічними процесами огрудкування металургійної сировини

Назва:
Автоматизована система керування технологічними процесами огрудкування металургійної сировини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,50 KB
Завантажень:
269
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство промислової політики України
Державне підприємство “Науково-виробнича корпорація
„Київський інститут автоматики””
Мошенський Сергій Валерійович
УДК 669.162.65.011.56
Автоматизована система керування технологічними процесами огрудкування металургійної сировини
Спеціальність 05.13.07 – автоматизація технологічних процесів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ -2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в ДП “Науково-виробнича корпорація „Київський інститут автоматики”” Міністерства промислової політики України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Шумилов Кирило
Андрійович, головний науковий співробітник НВП„Київський інститут автоматики”.
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор Бєляєв Юрій
Борисович, професор кафедри “Автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих технологій” Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Петров Євген Юрійович, директор науково-виробничого підприємства „Доза” ДП“НВК”КІА””.
Провідна установа – Національний технічний університет „Київський
політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, кафедра автоматизації теплоенергетичних процесів.
Захист дисертації відбудеться 07.06.2006 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.818.01 ДП “НВК „Київський інститут автоматики”” за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, корп.1, к.219.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, ДП “НВК „Київський інститут автоматики””, вченому секретарю.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДП “НВК„ Київський інститут автоматики””.
Автореферат розісланий 06.05.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук Л.П.Тронько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертації. Металургійне виробництво в Україні було і до теперішнього часу є найважливішою галуззю економіки, яка орієнтована на внутрішні сировинні та паливно-енергетичні ресурси, а в цих умовах доменна плавка залишається основним способом добування чавуну. Практично всі підприємства металургійного комплексу України за період з 2002 по 2004 рр. збільшили виробництво чавуну.
Досягнення металургів тісно пов’язані з роботою гірничодобувного і збагачувального виробництв, а також фабрик окускування гірничо-збагачувальних і металургійних підприємств України.
Основні якісні характеристики залізорудного концентрату, що добувається із залізних порід, визначаються вимогами наступних технологічних переробів – окускування і доменного виробництва. При цьому окускування в основному здійснюється на агломераційних і фабриках огрудкування, кінцевими продуктами яких є агломерат і випалені котуни.
Рішенням проблеми окускування тонких залізорудних концентратів з наступним транспортуванням продукту до доменних цехів без втрат його якості зявилось виробництво залізорудних котунів.
Ціллю розробок АСК ТП і підсистем керування окремими технологічними процесами фабрик огрудкування є створення систем, які сприяють покращенню роботи і збільшенню продуктивності основних агрегатів (випалювальних і агломераційних машин). Це в основному досягається за рахунок ведення процесів випалу і агломерації в раціональних режимах, що значною мірою забезпечується точним дозуванням компонентів шихти і стабілізацією продуктивності як кожного огрудкувача, так і стабілізацією або керуванням продуктивностю відділення огрудкувачів за кондиційними сирими котунами (агломератом, які поступають на випалювальні та агломераційні машини.
Задачі вирішуються підсистемами керування процесами дозування шихти і процесами огрудкування в конкретних огрудкувачах. Основна задача технологічної операції дозування полягає в правильному та точному дозуванні компонентів шихти, а при керуванні процесами огрудкування в конкретному огрудкувачі відповідна система виконує функції стабілізації виходу сирих котунів з огрудкувачів з обмеженням за якісними показниками.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Автоматизована система керування технологічними процесами огрудкування металургійної сировини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок