Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ФІНАНСОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ФІНАНСОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ФІНАНСОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,35 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Останнє десятиліття в економіці України ознаменувалось переходом д
о ринкових умов господарювання


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
ТЕСЛЮК НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА
УДК 658.15
МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ
РОЗРОБКИ ФІНАНСОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Науковий керівник
Козак Людмила Степанівна, кандидат
економічних наук, професор
Київ 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Козак Людмила Степанівна,
Національний транспортний університет,
декан факультету управління на транспорті
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Зайончик Леонід Григорович,
Українське державне підприємство “Укрінтеравтосервіс”,
начальник науково-виробничого відділу
кандидат економічних наук
Бурмістров Микола Павлович,
Верховна Рада України,
головний консультант депутатської групи
Провідна установа – Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України (м. Київ).
Захист відбудеться “ 26 ” січня 2007 р. о “ 15 ” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.059.04 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, ауд.333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий 25 грудня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Чеп'юк Л.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічні процеси, які відбуваються у державі в цілому та сфері транспортних послуг зокрема, диктують нові вимоги до управління підприємством як відкритої системи, яка, враховуючи внутрішні можливості, повинна постійно пристосовуватися та швидко реагувати на потенційні загрози зовнішнього середовища.
Динаміка ринкових процесів, загострення конкуренції суттєво знижують ефективність розроблених бізнес-планів, які не містять в собі гнучкого механізму реагування на постійні зміни середовища. Тому на сучасному етапі становлення економіки України актуальним питанням є розроблення ефективної економічної моделі розвитку підприємства. Застосовуючи сучасні методи стратегічного управління, підприємства повинні змінювати існуючий фінансового-господарський механізм, який не відповідає вимогам ринкової економіки. Доцільно науково та виважено підійти не тільки до розроблення та реалізації стратегії розвитку підприємства, а й до однієї з її головних складових – фінансової стратегії.
Вагомий внесок у вивчення питань розробки стратегій підприємства та фінансової стратегії зокрема зробили науковці: Р. Акофф, І. Ансофф, П. Друкер, Б. Карлоф, В. Кінг, Г. Клейнер, Д. Клиланд, Дж. Ламбен, М. Портер, Д. Таргет, І. О. Бланк, В. О. Вінокуров, А. В. Вовчак, В. Г. Герасимчук, А. П. Градов, Г. І. Кіндрацька, Л. С. Козак, В. Краснова, Б. Г. Литвак, О. Р. Омельянович, Л. Н. Павлова, А. О. Старостіна, Л. С. Чеснакова, З. Є. Шершньова та інші.
У більшості наукових праць учених питання фінансової стратегії підприємства розглядається в контексті стратегічного управління або фінансового менеджменту і носить загальний характер. Проте не чітко визначено питання розробки фінансового стратегії підприємства, не приділено уваги механізму оцінювання розробленої фінансової стратегії підприємства та її адаптації до динамічних сучасних умов та особливостей економіки України. Актуальність і недостатня розробленість цих питань є об’єктивною необхідністю наукового дослідження.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано згідно з планом науково-дослідної роботи кафедри економіки Національного транспортного університету за темою „Удосконалення ринкових відносин в Україні” (державний реєстраційний номер РК 0102U006741). Особисто автором у контексті цієї роботи запропоновано удосконалені теоретичні положення розроблення фінансової стратегії підприємства, в яких уточнено визначення місця та ролі фінансової стратегії, її структури, функцій та елементи механізму її розроблення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ФІНАНСОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок