Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПРОДУКТИВНИХ ЯКОСТЕЙ СВИНЕЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ М’ЯСНИХ ГЕНОТИПІВ ПРИ ЧИСТОПОРОДНОМУ РОЗВЕДЕННІ ТА СХРЕЩУВАННІ

ФОРМУВАННЯ ПРОДУКТИВНИХ ЯКОСТЕЙ СВИНЕЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ М’ЯСНИХ ГЕНОТИПІВ ПРИ ЧИСТОПОРОДНОМУ РОЗВЕДЕННІ ТА СХРЕЩУВАННІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПРОДУКТИВНИХ ЯКОСТЕЙ СВИНЕЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ М’ЯСНИХ ГЕНОТИПІВ ПРИ ЧИСТОПОРОДНОМУ РОЗВЕДЕННІ ТА СХРЕЩУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,79 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВеРСИТЕТ
ЛИХАЧ ВАДИМ ЯРОСЛАВОВИЧ
УДК 636.4: 636.082.26
ФОРМУВАННЯ ПРОДУКТИВНИХ ЯКОСТЕЙ СВИНЕЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ М’ЯСНИХ ГЕНОТИПІВ ПРИ ЧИСТОПОРОДНОМУ РОЗВЕДЕННІ ТА СХРЕЩУВАННІ
06.02.01 – розведення та селекція тварин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Херсон - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Миколаївському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор,
Заслужений працівник сільського господарства України
Топіха Віра Сергіївна,
Миколаївський державний аграрний університет,
завідувач кафедри спеціальної зоотехнії
Офіційний опонент - доктор сільськогосподарських наук, професор,
Заслужений діяч науки та техніки України
Агапова Євгенія Михайлівна,
Одеський державний аграрний університет,
завідувач кафедри технології виробництва і переробки
продукції тваринництва
Офіційний опонент – кандидат сільськогосподарських наук,
Шульга Юрій Іванович,
Інститут тваринництва степових районів
ім. М.Ф. Іванова „Асканія-Нова”, Національний
науковий селекційно-генетичний центр
з вівчарства УААН, завідувач відділу свинарства
Провідна установа – Інститут тваринництва УААН,
лабораторія виробництва свинини, м. Харків
Захист дисертації відбудеться „11” травня 2006 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.830.02 в Херсонському державному аграрному університеті (73006, Херсон, вул. Рози Люксембург, 23, головний навчальний корпус, ауд. 64 ).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського державного аграрного університету за адресою: 73006, Херсон, вул. Рози Люксембург, 23, головний навчальний корпус.
Автореферат розісланий „ 7 ” квітня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Д. Карапуз
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнім часом як у світі, так і в Україні, збільшився попит на високоякісну нежирну свинину. Тому, приділяють багато уваги використанню найбільш продуктивних тварин вітчизняного і світового генофонду, та використанню нових м’ясних порід, типів та ліній свиней, як при чистопородному розведенні так і схрещуванні для одержання більшої кількості м’ясної свинини (В.О. Медведєв 1990; В.П. Коваленко, В.І. Яременко 1992; В.П. Рибалко 1999, 2000; М.П. Михайлова 2002).
В цьому плані важливе місце відводиться свиням породи дюрок, які використовуються в Україні протягом 30 років. За цей період вивченні їх продуктивні якості, створені високопродуктивні стада цієї породи у ВАТ „Племзавод Степной”, племзаводі СВК „Агрофірма „Миг-Сервіс-Агро”, племрепродукторі ТОВ „Техмет-Юг”, на базі яких створений новий тип свиней породи дюрок української селекції (В.С. Топіха, А.А. Волков 2002, 2004). Ці тварини потребують подальшого вивчення. На теперішньому етапі в країну надходять і використовуються свині великої білої та інших порід зарубіжної селекції. Виходячи з цих передумов, слід вважати актуальними дослідження, які спрямовані на вивчення формування відгодівельних та м’ясних якостей свиней породи дюрок української селекції, свиней великої білої породи і породи гемпшир імпортної селекції при чистопородному розведенні та схрещуванні.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано відповідно до тематичного плану науково-дослідних робіт Миколаївського державного аграрного університету “Розроблення та впровадження на рівні сучасних вимог селекційно-генетичних та технологічних методів підвищення виробництва продукції тваринництва та птиці в південному регіоні” (№ державної реєстрації 0105U008479) та з координаційним планом Інституту свинарства ім. О.В. Квасницького УААН, із завданням науково-технічної програми, підпрограми „Свинарство” – „Розробити єдину в країні науково-обґрунтовану систему відродження ведення галузі свинарства у господарствах різних за розміром і формою власності”, завдання „Завершити селекційну програму по створенню заводського типу в породі дюрок та розробити селекційно-технологічну програму по використанню породи дюрок в схрещуванні” (№ державної реєстрації 0101U003254, 0101U003255).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПРОДУКТИВНИХ ЯКОСТЕЙ СВИНЕЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ М’ЯСНИХ ГЕНОТИПІВ ПРИ ЧИСТОПОРОДНОМУ РОЗВЕДЕННІ ТА СХРЕЩУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок