Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделі та методи контролю знань в автоматизованій системі управління навчальним процесом

Моделі та методи контролю знань в автоматизованій системі управління навчальним процесом

Назва:
Моделі та методи контролю знань в автоматизованій системі управління навчальним процесом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,54 KB
Завантажень:
9
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
яковенко Олександр Євгенович
УДК 378.147:044.4’24(477)
Моделі та методи контролю знань в автоматизованій системі управління навчальним процесом
05.13.06 — Автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Гогунський Віктор Дмитрович.
Одеський національний
політехнічний університет,
завідувач кафедри охорони праці
та безпеки життєдіяльності.
Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор
Антощук Світлана Григорівна.
Одеський національний
політехнічний університет,
завідувач кафедри інформаційних систем;
доктор педагогічних наук,
кандидат технічних наук, доцент
Козлакова Галина Олексіївна.
Інститут вищої освіти Академії
педагогічних наук України (м. Київ),
провідний науковий співробітник.
 
 
Провідна установа: Національний технічний університет
”Харківський політехнічний інститут”,
Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 27 квітня 2006 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.01 Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, проспект Шевченка, 1, ауд. 400А.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, 1.
Автореферат розісланий 14 березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ямпольський Ю.С.
Загальна характеристика роботи
Однією з найважливіших передумов якісної підготовки фахівців у вищій школі України є організація і управління повноцінною навчально-пізнавальною діяльністю студентів, що спрямована на якісне засвоєння системи знань, умінь і навичок, оволодіння досвідом творчої діяльності. У сукупності засобів, що забезпечують функціонування системи управління якістю підготовки фахівців, важлива роль належить науково обґрунтованому, ретельно спланованому і раціонально організованому контролю та управлінню процесом навчально-пізнавальної діяльності.
Актуальність теми. Чинні концепції навчання орієнтовано на взаємодію викладача і особи, що навчається, на лекційних, практичних і лабораторних заняттях. При цьому оцінювання рівня засвоєння знань здійснюється на основі суб’єктивних вимог викладача зі значним запізненням у часі в період екзаменаційної сесії у формі іспиту або заліку. Відсутність оперативного управління процесом навчання призводить до зниження загального рівня підготовки фахівців. Лише застосування інформаційних технологій дозволяє перейти до диференційованого підходу оцінювання знань студентів з різним рівнем базової підготовки. При цьому створюються умови ефективної самостійної роботи, за рахунок використання всіх видів пізнавальної діяльності, підтримується і розвивається системне мислення студентів, забезпечується систематизація і закріплення навиків та умінь, реалізуються принципи індивідуалізації навчального процесу при збереженні його цілісності.
Відомі комп’ютерні системи навчання та контролю виконують, як правило, окремі наукові і практичні завдання та не орієнтовані на формування комплексної системи інформаційного забезпечення та управління процесом поточного навчання з урахуванням особливостей модульної структури навчальних дисциплін. Тому дослідження, створення та впровадження автоматизованої системи управління навчальним процесом (АСУ НП АСПР), як програмного інструмента, для організації контролю знань і прийняття рішень за результатами проведеного контролю щодо комплексного управління навчальним процесом є актуальним.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до комплексу нормативних документів розробки складових системи стандартів вищої освіти (додаток № 1 до наказу Міносвіти України від 31.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Моделі та методи контролю знань в автоматизованій системі управління навчальним процесом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок