Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ СИСТЕМ “ДВИГУН-ТРАНСМІСІЯ” АВТОМОБІЛІВ І ТРАКТОРІВ

Загрузка...

РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ СИСТЕМ “ДВИГУН-ТРАНСМІСІЯ” АВТОМОБІЛІВ І ТРАКТОРІВ / сторінка 6

Назва:
РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ СИСТЕМ “ДВИГУН-ТРАНСМІСІЯ” АВТОМОБІЛІВ І ТРАКТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,98 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Тому математичне моделювання трансмісій, у склад яких входять обгінні муфти, потребує удосконалення методики трансмісійного матричного моделювання у зв’язку з невизначеністю режимів роботи обгінних муфт ще до етапу побудови повної математичної моделі трансмісії. Режим роботи обгінної муфти впливає на розмір її базисної матриці та залежить від співвідношення кутових швидкостей елементів муфти, що отримуються в результаті вирішення матричної моделі трансмісії. У випадку передачі потужності обгінною муфтою базисна матриця представляється у вигляді (5), базисна матриця обгінної муфти у нейтральному стані має вид (6).
; (5) , (6)
де 1, 2 – кутові швидкості ланок обгінної муфти [рад/с]; M1, M2 – моменти на ланках обгінної муфти [Н.м].
З матричних рівнянь (5) та (6) видно, що кількість кінематичних рівнянь в моделі трансмісії залежить від кількості обгінних муфт у робочому режимі. Встановлено, що коректна побудова матричної моделі трансмісії можлива за наступних умов: кількість обгінних муфт у робочому режимі забезпечує замкненість матричної системи; отримані в результаті вирішення цієї системи кутові швидкості ланок трансмісії відповідають конструктивним параметрам обгінних муфт.
Для виконання вищезазначених умов автором із застосуванням методів комбінаторики розроблено алгоритм, який забезпечує замкненість статичної матричної системи трансмісії, до складу якої входять обгінні муфти.
З метою дослідження доцільності використання ГОП з двомашинним регулюванням у дисертації запропоновано модифіковану базисну матрицю ГОП для загального випадку двох регульованих гідромашин з різним робочим об’ємом.
На основі проведеного аналізу структурних схем ГОМТ для автотракторних засобів виявлено наявність гідравлічних систем, що складаються з насосу та декількох гідромоторів. З метою аналізу ефективності використання подібних гідросистем в автотракторній техніці розроблено базисні матриці насоса і гідромоторів, що входять у єдину гідросистему й алгоритм по введенню даних матриць у повну математичну модель трансмісії.
; (7)
, (8)
де e0, ei – параметри регулювання насосу та n гідромоторів; q, qi – продуктивність насосу та n гідромоторів [м3/рад]; ky – коефіцієнт виток за рахунок перепаду тиску [рад]; - динамічна в’язкість робочої рідини [Па.с]; Cy - коефіцієнт виток за рахунок кутової швидкості [с/рад]; 0, i – кутова швидкість обертання валів насосу та n гідромоторів [рад/с]; M0, Mi – моменти навантаження на насосі та гідромоторах [Н.м]; p – перепад тиску в гідросистемі [Па]; Ф, Мфi – формальна кутова швидкість обертання та моменти на ланці, що поєднує гідромашини; M – момент втрат у гідромашині як функція від поточного параметру регулювання ei, продуктивності qi, кутової швидкості i0 валу гідромашини та перепаду тиску p0 в гідросистемі, отриманих на попередній ітерації [Н.м].
Введення в методику матричного аналізу базисних матричних рівнянь ГОП із двомашинним регулюванням як у моноблочному, так і в роздільному виконанні дозволяє досліджувати ефективність даних агрегатів і систем у складі досліджуваної ГОМТ і обґрунтовано приймати рішення про доцільність використання ГОП в одному з трьох варіантів: 1) моноблочна ГОП з нерегульованим гідромотором; 2) моноблочна ГОП із двомашинним регулюванням; 3) ГОП у виді роздільної системи "насос - кілька гідромоторів".
За допомогою базисних рівнянь (7) – (8) проаналізовано ГОМТ трактора Fendt виробництва Німеччини, що використовує двомашинне регулювання, у результаті аналізу обґрунтовано недоцільність зменшення параметра регулювання другої гідромашини та використання роздільної гідросистеми.
На основі фізичних процесів, що протікають у трансмісії, запропоновано методику щільного упакування формальних силових невідомих, що дозволяє в середньому в 1,45 рази підвищити ефективність проведення статичного і динамічного аналізу системи "двигун-трансмісія". Проведено порівняльний аналіз ефективності запропонованої методики для трансмісій різних транспортних засобів (див.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ СИСТЕМ “ДВИГУН-ТРАНСМІСІЯ” АВТОМОБІЛІВ І ТРАКТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок