Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ РЕІНЖИНІРІНГУ КОРПОРАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ РЕІНЖИНІРІНГУ КОРПОРАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

Назва:
МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ РЕІНЖИНІРІНГУ КОРПОРАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,08 KB
Завантажень:
170
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Захі А.М. Абу Сархан
УДК 044.03; 681.518:061
МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ РЕІНЖИНІРІНГУ КОРПОРАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
05.13.06 – автоматизовані системі управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційних управляючих систем Харківського національного університету радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Авраменко Валерій Павлович; Харківський національний університет радіоелектроніки, м. Харків, професор кафедри інформаційних управляючих систем.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Мороз Борис Іванович, Академія митної служби України, м. Дніпропетровськ, начальник факультету організації та технології митного контролю, начальник кафедрою інформаційних систем і технологій;
- доктор технічних наук, професор Самойленко Микола Іванович, Харківська державна академія міського господарства, м. Харків, завідувач кафедрою систем автоматизації проектування.
Провідна установа:
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, кафедра інформаційних управляючих систем, м. Харків.
Захист відбудеться “___”__________2004 p. о ___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14, тел: (057) 70-21-451.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “____”__________2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І. Саєнко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В теперішній час проблеми, що пов’язані з модернізацією корпоративних інформаційних систем (КІС), є одними з найважливіших проблем автоматизованого керування організаціями. Переважна більшість інформаційних систем, які експлуатуються на підприємствах та в організаціях, були створені без врахування можливості змін вимог до представлення інформації щодо предметної області, об’єкта та процесів керування. Вирішення проблем модернізації КІС зараз розглядається як частина загальної задачі реінжинірінгу об’єкта і системи управління цим об’єктом.
Вперше сучасна концепція реінжинірінгу об’єкта і системи управління цим об’єктом була сформульована в працях М. Хаммера, Т. Давенпорта та Дж. Шорта у 1990 році. Пізніше М. Хаммер та Дж. Чампі у 1993 році в своїх працях уточнили і деталізували концепцію реінжинірінгу та сформулювали основну методологію проведення реінжинірінгу підприємств. Зараз лідером теоретичних та практичних робіт з даного напрямку в світі є компанія „Hammer and Company”. Слід відзначити, що окремі праці європейських та вітчизняних дослідників здійснюються в рамках напрямку роботи цієї компанії. При цьому головна увага приділялася дослідниками проблемам розробки технологій реінжинірінгу підприємств, його підрозділів та служб.
Проведення реінжинірінгу КІС розглядається зараз як один з етапів реінжинірінгу підприємства. Тому процеси реінжинірінгу КІС у більшості праць (Хаммера, Давенпорта, Чампі та інших лідерів цього напрямку досліджень) окремо не розглядаються. Але такий підхід приводить до появи цілого ряду недоліків існуючих методів, моделей і алгоритмів реінжинірінгу КІС. Серед цих недоліків основними слід вважати, перш за все, визнання реінжинірінгу як процесу, котрий ніколи не скінчується, а також неможливість врахування впливів змін одного з видів забезпечень інформаційної системи на інші види забезпечень цієї ж системи. Ці недоліки також є наслідком традиційного теоретико-множинного підходу до моделювання інформаційних систем та задачі реінжинірінгу цих систем. Як наслідок, роботи з реінжинірінгу КІС не можуть бути надійно заплановані, а контроль за виконанням реінжинірінгу КІС є недостатньо повним та ефективним.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ РЕІНЖИНІРІНГУ КОРПОРАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок