Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА

УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,46 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ГАЛГАШ РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 658.5.012.1
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, доцент Максимова Тетяна Семенівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою маркетингу.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Бельтюков Євген Афанасійович, Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, завідуючий кафедрою економіки підприємства (м. Одеса);
кандидат економічних наук, доцент Зинченко Наталля Володимирівна, Донбаський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (м. Алчевськ).
Провідна установа – Харківський національний економічний університет Міністерства освіти i науки України, кафедра менеджменту (м. Харків).
Захист відбудеться 25 травня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ– 34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ–34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 23 квітня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкова трансформація, яку переживає сьогодні економіка України, передбачає проведення відповідних структурних змін на мікрорівні. Незважаючи на багаторічний досвід перетворень, не менш актуальною для підприємств України залишається проблема адаптації внутрішніх структур до нестабільного зовнішнього середовища. Більше того, структурна перебудова економіки в цілому, окремих її галузей та підприємств як передумова створення структурно-інноваційної моделі економіки неодноразово декларувалася на різних рівнях як стратегічний пріоритет концептуальних основ стратегії економічного та соціального розвитку України. Але якщо на першій стадії перетворення економіки реструктуризація на мікрорівні була націлена на перетворення форм власності і створення інституту ефективних власників, то сьогодні це проблема підприємства, яка має метою збільшити ефективність мікросистеми шляхом розвитку адаптивних властивостей. У таких умовах успіх реформ цілком залежить від того, чи будуть усунуті протиріччя між вимогами ринкової системи та сформованими в умовах командної економіки основами функціонування підприємств. Одним із засобів подолання зазначених протиріч є реструктуризація підприємства.
Аналіз наукової літератури, присвяченої дослідженню питань реструктуризації підприємства, показав, що детально вивчені питання реструктуризації окремих функціональних областей діяльності підприємства (фінансової, технічної, організаційної). Однак не можна обмежувати проблему реструктуризації підприємства тільки технічним і організаційним аспектами. Реструктуризацію необхідно розглядати ширше, для чого необхідно вирішити низку завдань. Дотепер не вирішено питання розробки моделей управління процесом реструктуризації, основаних на динамічній складовій розвитку підприємства, та інформаційного забезпечення і діагностики підприємства як цілісного майнового й соціально-економічного комплексу для вивчення структурної динаміки підприємства.
Необхідність комплексного підходу до організації планування й контролю процесу реструктуризації обумовили актуальність теми дисертаційної роботи і її значення для функціонування та розвитку підприємств в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок