Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ

СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ

Назва:
СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,57 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Прохоренко Михайло Михайлович
УДК 340.134:355
СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ
Спеціальність 12.00.01. – теорія та історія держави і права;
історія політичних і правових вчень
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник : кандидат юридичних наук, професор
КОТЮК Володимир Олександрович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, професор кафедри теорії та історії держави і права.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
СКАКУН Ольга Федорівна,
навчально-науковий інститут права, економіки, соціології Харківського національного університету внутрішніх справ, професор кафедри теорії та історії права;
кандидат юридичних наук, професор
БОБРОВНИК Світлана Василівна,
Київський університет права НАН України, проректор з навчальної роботи.
Провідна установа: Київський національний університет внутрішніх справ, кафедра теорії держави та права (м. Київ).
Захист дисертації відбудеться 25 травня 2007 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.700.02 Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “24” квітня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Є. Кириченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах сучасного розвитку України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави важливе значення мають питання організації її оборони, захисту суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості, які покладаються на Збройні Сили України. Вони забезпечують стримування збройної агресії та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору в межах територіальних вод України. Зазначене зумовлює необхідність проведення аналізу на теоретико-правовому рівні системи нормативно-правових актів та міжнародних договорів, які регулюють суспільні відносини у сфері формування, розвитку та функціонування Збройних Сил України шляхом виокремлення їх у певну цілісну єдність.
Актуальність теми обумовлена й тим, що на сьогодні на нормативно-правовому рівні існує проблема вдосконалення нормативно-правового регулювання суспільних відносин у сфері формування, розвитку та функціонування Збройних Сил України, підвищення сучасних вимог до наукових розробок та законотворчої практики в цій сфері. Доведення, що військове законодавство України є автономною системою, може бути покладено в основу вирішення цих проблем.
Вивчення й аналіз системи військового законодавства України дозволяє сформулювати основні ґрунтовні теоретичні положення, які можуть бути покладені в основу вдосконалення нормативно-правових актів та міжнародних договорів, що регулюють суспільні відносини, які виникають з питань формування й організації діяльності Збройних Сил України. Дисертаційні висновки сприятимуть підняттю наукового рівня викладання дисципліни теорії держави і теорії права, практичної діяльності військової адміністрації, організації військового документування та діловодства, правової роботи в Збройних Силах України й інших дисциплін.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано сумісно на кафедрі військового права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відповідно до планової тематики науково-дослідної роботи, тема № 01 БФ 042-01, номер державної реєстрації 0101U003579.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційного дослідження є обґрунтування концепції щодо військового законодавства як системи нормативних актів, яка є відносно самостійною частиною системи законодавства України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок