Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ЕФЕКТИВНИХ ВИДІВ ФУНДАМЕНТІВ З ПРУЖНО-ПЛАСТИЧНОЮ БАГАТОШАРОВОЮ ОСНОВОЮ

МОДЕЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ЕФЕКТИВНИХ ВИДІВ ФУНДАМЕНТІВ З ПРУЖНО-ПЛАСТИЧНОЮ БАГАТОШАРОВОЮ ОСНОВОЮ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ЕФЕКТИВНИХ ВИДІВ ФУНДАМЕНТІВ З ПРУЖНО-ПЛАСТИЧНОЮ БАГАТОШАРОВОЮ ОСНОВОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,35 KB
Завантажень:
45
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
МОРГУН Алла Серафимівна
УДК 519.642:624 .044:624.15
МОДЕЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ЕФЕКТИВНИХ ВИДІВ ФУНДАМЕНТІВ З ПРУЖНО-ПЛАСТИЧНОЮ БАГАТОШАРОВОЮ ОСНОВОЮ
05.23.02 – Основи та фундаменти
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: - доктор технічних наук, професор
Бойко Ігор Петрович
Київський національний університет будівництва та
архітектури, завідувач кафедри основ і фундаментів
Офіційні опоненти:
-
доктор технічних наук, професор
Черний Гелій Іванович,
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, м. Київ, головной науковий спеціаліст
-
доктор технічних наук, професор
Зоценко Микола Леонідович,
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, завідувач кафедри видобування нафти і газу та геотехніки
-
доктор технічних наук, професор
Таранов Валентин Георгійович,
Харківська національна академія міського господарства, м. Харків,
завідувач кафедри механіки ґрунтів, фундаментів та інженерної геології
Провідна установа
-
Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, кафедра основ та фундаментів , Міністерство освіти і науки України,
м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться “_18___ ”_____05____ 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 “Підвалини та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби ” Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою : 03037, Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна познайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою : 03037, Київ, Повітрофлотський проспект , 31.
Автореферат розісланий “__6__”____04_____” 2005 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доц. Блажіс Г. Р.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Питання житлового будівництва в процесі соціального розвитку суспільства завжди були надзвичайно важливими. Забезпечення надійності будівель та споруд, зниження фінансових та матеріальних затрат є нагальними питаннями і сьогодення.
Ці вимоги відносяться до основ і фундаментів, як самої відповідальної частини інженерних споруд. Як відомо, улаштування фундаментів потребує часу, що може сягнути 40% від періоду спорудження усієї будівлі, а кошторисна вартість фундаментів – це 10% і більше від загальної вартості будівлі. Кошторис робіт по переробці фундаментів та виправленню помилок , допущених при проектуванні, в багато разів перевищує початкову вартість фундаментів, а деколи і всієї споруди. Одним із раціональних видів фундаментів є палі, що забезпечують високу несучу здатність та мінімальну величину осадок фундаменту. Об’єктивними причинами впровадження пальових фундаментів на Україні є наявність просадочних ґрунтів (>75% території), гостра необхідність підвищення поверховості промислових та цивільних будівель з метою необхідності збереження земель під сільськогосподарські угіддя. Незважаючи на давнє і широке застосування пальових фундаментів в житловому будівництві особливості їх взаємодії з основами вивчені недостатньо.
Актуальність теми. В наш час існування швидкодіючих ЕОМ методи розрахунку фундаментів мають бути найсучасніші – це забезпечить прорив в галузі будівництва в Україні, ґрунтові умови якої доволі різноманітні та складні.
Створення достовірної розрахункової моделі ґрунтової основи, що забезпечує достатню відповідність між результатами розрахунку і дійсністю – все ще одна із найважливіших проблем будівництва. Сучасні методи розрахунку основ в механіці ґрунтів дозволяють оцінити лише їх порядок. Використання як розрахункового тиску граничної величини, що відповідає кінцю лінійної ділянки графіка “навантаження-осідання” приводить, як правило, до прийняття не завжди економічних рішень. За рамками класичної механіки ґрунтів залишається неврахованою велика область досліджень пластичних деформацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ЕФЕКТИВНИХ ВИДІВ ФУНДАМЕНТІВ З ПРУЖНО-ПЛАСТИЧНОЮ БАГАТОШАРОВОЮ ОСНОВОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок