Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ У ВИЩОМУ ВІЙСЬКОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ У ВИЩОМУ ВІЙСЬКОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Назва:
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ У ВИЩОМУ ВІЙСЬКОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,30 KB
Завантажень:
9
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національна академія Державної прикордонної служби України
імені Богдана Хмельницького
ЛОГІНОВА Наталія Іванівна
УДК: 378.14 .126 
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ
МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ
У ВИЩОМУ ВІЙСЬКОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ
13.00.04 – „Теорія і методика професійної освіти”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Хмельницький – 
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському ордена Леніна інституті Сухопутних військ, Міністерство оборони України.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент СЕМЕНОВА Алла Василівна, Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, кафедра педагогіки, доцент кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, доцент РОГОВА Тетяна Володимирівна, Харківський національний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, кафедра загальної педагогіки, професор кафедри;
кандидат педагогічних наук, доцент СЕРДЮК Юрій Іванович, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кафедра педагогіки та психології, начальник кафедри.
Захист відбудеться “22” лютого 2008 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .705.03 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: вул. Шевченка,46, м. Хмельницький, 29003.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: вул. Шевченка, 46, м. Хмельницький, 29003.
Автореферат розісланий “ 17 ” січня 2008 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
старший науковий співробітник О. В. Торічний


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан професійної підготовки майбутніх офіцерів зумовлено необхідністю виконання концептуальних положень Національної доктрини розвитку освіти України в ХХІ столітті та Концепції військової освіти в Україні, в яких одним з приоритетних напрямів розвитку військової освіти є її особистісна орієнтація. Однією з головних проблем у підготовці військових фахівців є поєднання масового і індивідуального навчання, посилення підходу до кожної особистості, персоналізація підготовки. Така персоналізація ґрунтується на принципах особистісно орієнтованої освіти, оскільки освіта в такому разі спрямована на самовизначення та самореалізацію особистості. Отже, необхідно будувати військово-професійну підготовку у такий спосіб, щоб створювати майбутньому офіцеру можливості розвитку своєї індивідуальності, виявляти себе в міжособистісних відносинах і робити свій внесок у розвиток інших людей.
Питання персоналізації досліджували такі вчені, як М. Бахтін, М. Бердяєв, В. Давидов, Е. Муньє, В. Слободчиков, А. Петровський та інші. Особливості персоналізації у педагогічній науці досліджує Т. Рогова. Проте, аспект персоналізації підготовки фахівців у вищій військової школі з позиції професійної педагогіки до теперішнього часу не набув належного відображення в педагогічної літературі. На сучасному етапі стан справ щодо організації та здійснення підготовки фахівців у вищих військових навчальних закладах України є предметом дослідження таких провідних педагогів, як: І. Біжан,
І. Грязнов, В. Калошин, І. Руснак, М. Нещадим, В. Ягупов та ін.
Сучасний стан військово-професійної підготовки майбутніх офіцерів в умовах технократизму та інформатизму, що відбуваються в суспільстві, характеризується низкою суперечностей: між зростаючими вимогами до військово-професійної підготовки майбутніх офіцерів та усталеною практикою процесу навчання у ВВНЗ, що в значній мірі має репродуктивний характер; між підвищенням інформаційно-технічного рівня сучасного озброєння та військової техніки і науково-методичними розробками для опанування необхідними знаннями та навичками та потребами у курсантів розвитку індивідуальності, можливості виявляти себе у міжособистісних відносинах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ У ВИЩОМУ ВІЙСЬКОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок