Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> моделі та методи алгоритмізації функціональних задач управління і переробки інформації в бортових приладових комплексах

моделі та методи алгоритмізації функціональних задач управління і переробки інформації в бортових приладових комплексах

Назва:
моделі та методи алгоритмізації функціональних задач управління і переробки інформації в бортових приладових комплексах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,10 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
КОСЕНКО Віктор Васильович
УДК 658.012.011.56:681.3.062:519.71
моделі та методи алгоритмізації функціональних задач
управління і переробки інформації в бортових приладових комплексах
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічніх наук, доцент
Чумаченко Ігор Володимирович,
Національний аерокосмічний університет
імені М.Є. Жуковського “ХАІ”,
завідувач кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
-
доктор технічних наук, професор Лисенко Едуард Вікторович, Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського “ХАІ”, професор кафедри інформаційних систем;
-
кандидат технічних наук, доцент Безкоровайний Володимир Валентинович, Харківський національний університет радіоелектроніки, доцент кафедри системотехніки.
Провідна установа:
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра автоматизованих систем управління, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудется “20” червня 2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського “ХАІ” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова 17.
Автореферат розісланий “7” травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чумаченко І.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Успішне вирішення задач, пов'язаних з управлінням складними технічними системами, наприклад, такими, як сучасний літальний апарат, в основному визначається рівнем стану і розвитком вимірювально - обчислювальних комплексів і систем.
Льотно-технічні та конструктивні характеристики сучасного літака визначаються не тільки технічним рівнем планера і двигуна, але й ступенем удосконалення його бортового приладового комплексу (БПК). Нові типи літаків розробляються з урахуванням зростаючих потреб підвищення безпеки і забезпечення регулярності польотів, будуються за новою структурно-функціональною архітектурою бортового пілотажно-навігаційного комплексу.
Основними напрямками вдосконалення бортового устаткування є його інтеграція і вибір оптимальної структури БПК, а також розробка відповідного алгоритмічного і програмного забезпечення, необхідного для його роботи. Інтеграція бортового устаткування дозволяє: збільшити ефективність виконання польотного завдання, скоротити номенклатуру і зменшити об’єм, який займає устаткування, підвищити точність і надійність бортових пілотажно-навігаційних комплексів і систем, збільшити рівень уніфікації елементів і систем, підвищити рівень стандартизації й уніфікації алгоритмічного і математичного забезпечення.
Існуючі підходи до проектування БПК не досить чітко і послідовно регламентують процес одержання технічних рішень на системних етапах проектування. Методи дослідження БПК не дозволяють створити цілком адекватні для проектувальника моделі, у яких би враховувалися різні аспекти функціонування за наявності необхідного набору критеріїв. Широкий спектр застосування різних формалізованих методів опису розв'язуваних функціональних задач на етапах структурного і логічного проектування апаратно-програмних засобів для БПК не дозволяє ефективно здійснювати спільний опис алгоритмічних систем і апаратного забезпечення, їхню оптимізацію і декомпозицію.
Таким чином, важливою науковою задачею є алгебричне подання формальних алгоритмічних структур у методах створення апаратно-програмних засобів БПК.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: моделі та методи алгоритмізації функціональних задач управління і переробки інформації в бортових приладових комплексах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок